Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

nesta = robert huth, ako pričamo o standardima modernog fudbala. Sramota me da ga stavim u istu rečenicu sa ljudima koji imaju i fizikalije i znanje na nivou tadašnjih najboljih veznjaka. O stonesu ili van dajku bi generacije pričale da su igrali pre 20 god.

 

Za to vreme je bio ok, stoji...

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

1 minute ago, Ruxin said:

nesta = robert huth, ako pričamo o standardima modernog fudbala. Sramota me da ga stavim u istu rečenicu sa ljudima koji imaju i fizikalije i znanje na nivou tadašnjih najboljih veznjaka. O stonesu ili van dajku bi generacije pričale da su igrali pre 20 god.

 

Za to vreme je bio ok, stoji...

 

Može primer jednog odbrambenog danas koji ima tehniku na npr. nivou Redonda ili Gvardiole (da ne potežem sad prvi ešalon, Zidana ili Rivalda, nema smisla).

Link to comment

Jbt ako sam dobro skontao Ronalda su tamo lomili na all-star utakmici. :ohmy:

U moje vreme™, svi smo hteli da budemo Ronaldo. Svi smo tripovali kurac da driblamo biciklicu (protiv Lacija onaj gol). Napisao je neko iznad sustinu, polarizovano je manje-vise sve, ali debelog smo svi voleli. Ikona. Jebote navijao sam za Inter jer on pika tamo. 

Link to comment

I samo da iskoristim priliku da Mažiću poželim da do kraja života ima neizlečivi proliv zato što je bezmuda pizdetina. Nadam se da ću ga jednom sresti da mu to kažem u lice.

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

I samo da iskoristim priliku da Mažiću poželim da do kraja života ima neizlečivi proliv zato što je bezmuda pizdetina. Nadam se da ću ga jednom sresti da mu to kažem u lice.

Цитирао си Газу.

Link to comment
7 hours ago, Ruxin said:

nesta = robert huth, ako pričamo o standardima modernog fudbala. Sramota me da ga stavim u istu rečenicu sa ljudima koji imaju i fizikalije i znanje na nivou tadašnjih najboljih veznjaka. O stonesu ili van dajku bi generacije pričale da su igrali pre 20 god.

 

Za to vreme je bio ok, stoji...

 

:lol:

 

Ubedljivo najgluplji post koji sam ikad procitao na sportskom forumu. Treba i to umeti. :ziga: 

Link to comment
7 hours ago, Deco said:

 

Može primer jednog odbrambenog danas koji ima tehniku na npr. nivou Redonda ili Gvardiole (da ne potežem sad prvi ešalon, Zidana ili Rivalda, nema smisla).

 

:isuse: Sa cim ti diskutujes! 

Edited by Meazza
Link to comment
9 hours ago, Svarog said:

Ima neka Mihajlovićeva izjava (na telefonu sam trenutno pa ne mogu da je iskopam te ću je prepričati): "Gubimo loptu u napadu, Ronaldo je pokupi i kreće u kontru. A Nesta i ja sami u odbrani." :D

Čuvena izjava

Link to comment

Koliko placete za staarim vremenima a Modric je ubjedljivo bolji od svih tih veznjaka koji su prosli kroz zlatno doba Serie A. 

 

Ili recimo Marselo koji je za pokojnog Maldinija i ostale Favalije Roberto Karlos licno! Ali dobro meazza da moze da bira uzeo bi Maldinija... :lolol:

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Koliko placete za staarim vremenima a Modric je ubjedljivo bolji od svih tih veznjaka koji su prosli kroz zlatno doba Serie A. 

 

Nikad necu razumeti zasto bi neko komentarisao nesto sto nije gledao. A i los humor nije nesto sto preterano cenim. Modric bolji od Zidana, Stons brzi od Neste, Karius bolji od Bufona i slicne gluposti su za neki konceptualni forum.

 

 

Quote

Ili recimo Marselo koji je za pokojnog Maldinija i ostale Favalije Roberto Karlos licno! Ali dobro meazza da moze da bira uzeo bi Maldinija... :lolol:

 

Marselo je IMO najbolji ofanzivni levi bek ili wingback ikada, vredi bar 3 Roberta Carlosa. Sve zavisi od taktike koju bih primenio. A Maldini moze i desno. 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...