Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

2 hours ago, porucnik vasic said:

Проблем је што га се одмах ниси сетио. Да ли си икад видео први гол који је дао Вележу? Ја мислим да га Борис још сања...

 

Ne, ali voleo bih da vidim ako negde ima snimak. :) 

Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Hvala Ruxinu sto je pomenuo Krisa Smolinga i dao mi uvertiru, eto neke koristi i od njega. Primer igraca od koga lopta bezi kao djavo od krsta i koji je u timu samo zato sto je jaka i brza copina. Godina 2018, treci najskuplji tim na svetu, a napadac je Romelu Lukaku, spic poznat po prefinjenoj tehnici, solidnom dodavanju i lepezi sofisticiranih poteza. :D I rest my case.

Edited by Meazza
Link to comment
2 hours ago, Ruxin said:

 

+turam čitavu seriju u spojler, ali ljubitelju žabarskih šifonjera iz devedestih bolje da ne otvaraju

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

 

Sve sam mogao da ocekujem, ali video snimke driblanja dummy-ja na treningu... :ziga:

 

 

Edited by Meazza
Link to comment
17 minutes ago, Meazza said:

 

Sve sam mogao da ocekujem, ali video snimke driblanja dummy-ja na treningu... :ziga:

 

 

 

 

Evo van treninga pa ti i dalje spominji nestu ako te nije sramota :fantom:

 

edit:

 

+ovo

 

 

Ma drugi sport....

Edited by Ruxin
Link to comment
2 hours ago, Ruxin said:

 

 

 

Ruxine :D To sto ti prvi put vidis odbrambenog igraca koji dribla i dodaje jer si poceo da gledas soccer pre dve godine, ne znaci da je i meni impresivno. Ali smejem se i dalje za video sa treninga, ej! :rolf: Bog ti srecu dao.

Link to comment

Pa pusti molim te i ono što sam ja ostavio za Stonsa, proanaliziraj malo Firminov "lakat u leđa" tj. izdržljivost u duelu najenglskijeg Građanina.

Link to comment

Ja ne znam kako te ne mrzi Meazza, doduse fino mi je citati, ne bunim se :D

 

Mislim ta imena koja se navode Stones, Smoling, Huth, sta je sledece sunce ti, nastaviti niz... :laugh:

 

Da barem navedu nekog krstenog igraca koji barem imao dobrih sezona, pa se raspao iz tima za koga navijaju, a la Kompany...

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa pusti molim te i ono što sam ja ostavio za Stonsa, proanaliziraj malo Firminov "lakat u leđa" tj. izdržljivost u duelu najenglskijeg Građanina.

 

Ma znam, kako ne. :D 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa pusti molim te i ono što sam ja ostavio za Stonsa, proanaliziraj malo Firminov "lakat u leđa" tj. izdržljivost u duelu najenglskijeg Građanina.

 

Vini imaš sliku remplovanja™, proanaliziraj malo :fantom:

 

4 minutes ago, Meazza said:

 

 

Ruxine :D To sto ti prvi put vidis odbrambenog igraca koji dribla i dodaje jer si poceo da gledas soccer pre dve godine, ne znaci da je i meni impresivno. Ali smejem se i dalje za video sa treninga, ej! :rolf: Bog ti srecu dao.

 

To je tkz skills čelendž gde se najbolji štoper današnjice drži protivu kdb-a, koji je za zidana izmislio fudbal :sleep:

 

I zaista nema potrebe da se vređamo, ali ako neki ne umeju da komuniciraju drugačije... :sad:

 

Link to comment

Btw kucao sam nesta dribling, ali mi izbacio samo nepregledni zid igrača koji su ga pravili majmunom. Ako je on nekad i predriblo nekog taj zapis ne postoji na internetu. 

Link to comment

Možda je zanimljivije pitanje do kog nivoa današnjih štopera treba da odemo pre nego što kažemo da ne bi prošli čak ni pre 15-20 godina.

 

Meni je recimo florin gardoš neki granični slučaj...

Link to comment
20 minutes ago, Ruxin said:

Btw kucao sam nesta dribling, ali mi izbacio samo nepregledni zid igrača koji su ga pravili majmunom. Ako je on nekad i predriblo nekog taj zapis ne postoji na internetu. 

 

Cekaj, mislis da sam ja vesla sisao? :D Pricali smo o defendingu, a narocito o brzini ta dva igraca. Stons je osetno sporiji od Neste kad je ovaj igrao u Laziu, a po defendingu ne moze da se poredi s njim. Na to mi ti saljes snimke Stonsovog driblinga, kao da je uopste o tome bila rec. Vrlo rado cu priznati da je Stons bolji tehnicar od Alesandra Velikog i to uopste nisam ni sporio. Ono sto mi jeste smesno je sto ti njega predstavljas kao neko svetsko cudo, kao da nije bilo na desetine takvih tehnicara u svakoj dekadi, kao i to da je Nesta bio balvan. On je imao vrlo pristojnu tehniku, po tome je bio cak i nesto malo bolji od recimo Varane-a (sigurno ne losiji od njega) i imao je istu ulogu u ekipi kao Francuz. Sad vi hocete da kazete da je Nesta zastareo tip igraca i da ne ucestvuje dovoljno u napadu, dok je Varane moderan, a ucestvuje bukvalno isto toliko kao Nesta. 

Edited by Meazza
Link to comment

Otkud znaš, jel su se trkali nekad? Šta, gledaš ocene u fifi? :fantom:

 

Lako je bilo biti defender kad je cela igra bila 6x sporija, poredimo babe i žabe. U ono vreme bi lovra pamtili ka bekenbauera.

Btw nije stones svetsko čudo, samo iznad prosečan defanzivac za moderne pojmove. Dobro, ako već pričamo ozbiljno o nesti u kontekstu moderne igre onda može zaista da deluje tako.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...