Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

ako me secanje dobro sluzi, mozda gresim za poraz od Cedevite trojkom Smita Dule je krivio Tepica i Bogdana

nije bas da Dule nije umeo da javno kritikuje igrace uvijeno u oblande

svi treneri to rade, nije to nista cudno

i Kari je Malinu nazvao magarcem pa jbg

 

Mau, ti nemoj da odgovaras, znas vec zbog cega :)

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

I Doolo je na pres konferencijama kritikovao igrače, i omalovažavao ih (ko se beše ono "ukakio" na sred utakmice, Đumić beše?), ali nam je sećanje selektivno vezano za Dooloa jer je on mitsko biće Partizana. Džile je bio pravi izbor za naslednika na klupi, ali ga je uprava ostavila na cedilu tako što mu je priuštila "adekvatne igrače" i  raspad od tima. Možemo diskutovati koliko je to Džiletov izbor i greška oko selekcije, a koliko je do nesposobne uprave da sklopi iole ozbiljan tim.

 

Što se tiče Lorda Mute, padosmo sa (debelog) konja, na magarca sa paciotti kopitama.

Link to comment

Ama nije lično, nego ne mogu da verujem da se ljudi primaju na Džikića, koji svoje igrače javno proziva da igraju ko devojčice, koji urla na sudije kako ga jebu jer je ON dobio zvezdu, onda ona scena sa onom devojkom sa zapisničkog stola, i uopšte taj badass fazon u obraćanju prema svima. Pa da ništa ne znaš, sve ti jasno kako je prokomentarisao Švajnštajgera.

 

 

mislim da je to preveliki uticaj grobarke (ima1tim), vrhovnog Tosinog bota, koja predvodi kampanju protiv Dziloa i njegovih botova. ne zna se ko je gori u tom "ratu" bio

 

 

vala bas, sve sto si napisala kao zamerke a sa druge strane Dulence Bog.

 

 

 

poenta kod sve toga i Duleta i Dzileta i svih ostalih trenera (i u fudbalu) su rez, trofeji i pobedjivanje cz. sve ce se gledati drugacijim ocima i na nesto zmuriti a nesto eksploatisati, tako bi i Dzile da je imao uspeh, nastavio da bude pank/rep gotivac kao vidi sto imamo avangardu od trenera (pandan Duletovom davanju knjiga) a ne sve njegove negativnosti koje su isplivale zbog koji je morao da ode.

Link to comment

Dzileta sam par puta sretao na nekom koncertima i desavanjima po gradu. I meni je to bilo dovoljno za misljenje o njemu kao liku. Mutu srecom nisam nikad sreo (da jesam, to bi o meni dosta govorilo).

 

Da je Dzile kao trener razocarao,naravno da jeste. Da je imao glupih ispada, naravno da jeste i to. Ali da npr. Mau kojoj je Dule ikona prica ovako o ljudskim kvalitetima njegovog naslednika je neka stilska figura koja jos nije izmisljena, a morala bi biti. 

Link to comment

Samo da se prijavim da napustam ovu raspravu jer je prvo krenulo etiketiranje da mora da je licno motivisano, a sada i da sam pod necijim uticajem. I onda kada te na sve to 1 Timmy nesto kao posprdno kvalifikuje, znas da je sve sto se desava duboko pogresno.

Link to comment

Samo da se prijavim da napustam ovu raspravu jer je prvo krenulo etiketiranje da mora da je licno motivisano, 

NIko ovo nije izrekao, nego je pitanje bilo kako donosite zaključak o nečijim ljudskim kvalitetima (konkretno Džiletovim) a da tu osobu ne poznajete lično.

Ne znam kako si to shvatila kao etiketiranje.

Ako ga ipak poznaješ, onda se izvinjavam na upadu.

 

 

 

edit: najnejasniji od svega mi je stav da je Muta bolji trener od Džileta. Videćemo kako će se ove sezone razvijati situacija, ali moram priznati da ne osećam ni tračak optimizma

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Cekaj, jel to znaci da moram licno da poznajem npr. Danilovica da bih znao da je bahati siledzija? Nije dovoljno to sto sam u novinama procitao da je tukao sudiju?

Link to comment

Jbg, šta da ti kažem.....ti onda veruj novinama.

Po toj logici i Psiho je najbolji Srbin u istoriji i najbolji preCednik. (pročitao sam u novinama)

 

 

 

(lično, o kucaču preko Sabonisa nemam nikakvo mišljenje, osim što je bio izuzetan sportista dok je bio aktivan igrač. Ostalo me ne zanima)

Edited by Filozof manijak
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...