Jump to content
Milogled Bluff

KK Partizan 2017/18

Recommended Posts

Joe D

istini za volju, bobana je prvi muta gurnuo u vatru™ u hemofarmu 2006, bas kao i stefana markovica, tada su obojica imali 18 godina i igrali su prvu petorku. moze on i da pogodi i da promasi, ali imace muda da ubaci mladog igraca, verujem da ce i taj pecarski imati minute ako dodje.

pa to sam i rekao. muta voli da nadje i isforsira klinca(i da se hvali time), ali nekad ce iti neki stefan markovic, nekad neki miljan rakic. 

Nikodije

pa to sam i rekao. muta voli da nadje i isforsira klinca(i da se hvali time), ali nekad ce iti neki stefan markovic, nekad neki miljan rakic. 

odgovorio sam ti vise zbog bobana, posto si napisao da ga je muta u radnickom zakucao za klupu (kao sto i jeste), ali prvo ga je on isforsirao. pitanje je zasto ga je zakucao za klupu u radnickom, a ko zna u kakvom je stanju tada bio boban i da li je mogao da prati mutin run&gun iz epohe radnickog, verovatno nije. bas me zanima sta ce sada uspeti da okupi u partizanu posto vlada fama da su talenti nedostupni za partizan jer sve pokupe misko i covic, a mozda ova prica sa pecarskim ne govori u prilog tome. vidim da se pominje peno i jos neki igraci.

Geo

Sve se slazem i to( ubode svakog drugog mladog ...) je svakako bolje od odsustva ikakve vizije i uzaludnog potrosenog vremena bez rezultata( Djikiceva misija)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

BlackGeorge

Sve se slazem i to( ubode svakog drugog mladog ...) je svakako bolje od odsustva ikakve vizije i uzaludnog potrosenog vremena bez rezultata( Djikiceva misija)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Nažalost +1. 

Milogled Bluff

ja se nadam da ce da se vrati u grob gde mu je i mesto

April

Milogled da otvori i topik KKP u evropskim takmičenjima 2017/2018

Biće ovo po mnogo čemu sezona za nezaborav. I Ginisa.

theanswer

stiglo je i drugo pojačanje

e65bfb0c35255b0cefbf458fa554f706.jpg

BlackGeorge

znaci opet da oprastamo ruznu proslost?

Timmy

Zvanicno je stigao samo Obrad Tomic iz Kaknja, reprezentativac BIH.

Nikodije

24 godine, a igrao u kaknju... obecava. reklo bi se da se neko ipak zajebavao kada je pricao o pecarskom, penu...

Mark Rothko

24 godine, a igrao u kaknju... obecava.

+1

U tim godinama je Zoran Savić iz Čelika iz Zenice prešao u Jugoplastiku.

ZokiAsov

Imacemo tornjeve blizance Kopriva i Kakanj

Miralem

24 godine, a igrao u kaknju... obecava. reklo bi se da se neko ipak zajebavao kada je pricao o pecarskom, penu...

a ti si sa 24 godine igrao za?

Nikodije

a ti si sa 24 godine igrao za?

Zavrsio sam kosarkasku karijeru sa 16 godina, video sam da nema leba. Al neki se zaludjuju i sa 24 igraju za kakanj umesto da rade nesto korisnije.

Milogled Bluff

Milogled da otvori i topik KKP u evropskim takmičenjima 2017/2018

Biće ovo po mnogo čemu sezona za nezaborav. I Ginisa.

Ja cu je ipak pratiti uz Jelen iz dvolitre

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...