Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta tacno nije bilo tretirano kako treba? verujem da ovo ne bi napisao da nemas dobru informaciju, pa je podeli sa nama. sani je operisan kod valjda najboljeg nemackog strucnjaka za takve povrede, prosto ne mogu da verujem da je nesto radjeno nestrucno, i da je ta nestrucnost dovela do druge povrede.

 

Posle prve povrede o njemu se nije brinulo kako treba, proces rehabilitacije je bio nestručan, bar tri-četiri različite osobe su kao 'brinule' o njemu, svako sa svojim (pogrešnim) idejama. To ti je ukratko. I u onom saopštenju bukvalno ništa nije istina, osim 'prihodovanja' novca tj duga koji im je oprostio.

Link to comment

 

 

 Vanja ostaje u Partizanu. Postoji mogućnost i da bude podvrgnut operaciji proširene vene, tako da o njegovom odlasku za sada nema govora - istakao je popularni Muta .
Link to comment

To se valjda zove usteda novca, ne prihodovanje ...

 

Lp1p3loYS86sPVp_wk5oSQ.png

 

 

 

 

 

 Vanja ostaje u Partizanu. Postoji mogućnost i da bude podvrgnut operaciji proširene vene, tako da o njegovom odlasku za sada nema govora - istakao je popularni Muta .

 

 

verovatno bi nam se više isplatilo da dobijemo tih nekih 500k za njega 

Link to comment

Pa ako ostane , verovatno ce produziti ugovor ... Voleo bih da ga vidim u mutinoj run&gun folozofiji ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Za razliku od prve povrede, kod druge je sve urađeno kako treba. Nije garancija da neće da se ponovi (SVAKOME to može da se dogodi), ali se ovaj put vodilo računa o svemu pa je u daleko boljoj situaciji nego kada se prvi put povredio. 

 

Ocigledno ne razumes da to nije polomljena kost, nego pokidan ligament. Lepo je sto je drugi put sve uradjeno kako treba, sto znaci da problema u svakodnevnom zivotu ne bi trebalo da ima. U sportskom zivotu ce ih i te kako imati ako ne bude iz korena promenio nacin svoje igre.

Link to comment

:D

jeb se

pa nisam bio 100% siguran da se pise o marinkovicu

 

a i zakleo bih se da malopre nije bilo posta od copkillah-a

 

to mi se zapravo prilicno cesto desava, da odredjeni post ne vidim iz prve na temi

ne znam da li forum povremeno baguje ili sam ja totalno zabagovao :)

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...