Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Počele pripreme.

 

Toša, Majstorović, Muta, Vanja u civilu, Tegi, Tresač, Andrić, Tanasković, neki s brojem 7... to je to, tu su svi.

 

 

uXyoLln.jpg?1

 

 

iWlbo7c.jpg?1

Link to comment

procitah danas sa pocinjemo pripreme sa 4 igraca...nije to ni btino...igrali smo i finale pre tri godine 3 na 5 pa smo osvojili titulu...ko je tu...mihajlo miha mihaljica andric - da pojaca odbranu i skok uz provereni sut za tri i to je to...vanja vanjuska vanjica marinkovic...idemo trojka dvojka...samo neka sipa, ovo je njegova sezona...nikola nidza tanasko tanaskovic - dokazao je kvalitet i potencijal na prvenstvu za mlade, a sad je vreme za ozbiljnu kosarku...slobodan sloba slobica jagodica bobica jovanovic - njega vidim u prvoj petorci, a u finalu kad se bude igralo 3 na 5 da bude u ta tri igraca...pojacanja ne znam kakva su...dva amerikanca i reprezentativac bih...nek oprosti sebi ruznu proslost, dovoljno za pocetak...i sram bilo ove sto drze monopol i otimaju igrace dok partizan gori, plamti, al na boga zaboravise, on sve vidi, on sve pamti

Link to comment

Broj 7 je Vuk Obradinović.

Iza Tegija je Aleksa Novaković.

 

 

 

Od igrača iz prošle sezone skinuli su se samo Mihailo Andrić, Đorđe Majstorović, Slobodan Jovanović i Nikola Tanasković.

Na prozivci su bili i igrači na probi Đorđe Tresač, Aleksa Novaković i Vuk Obradinović, a ukupno je treniralo sedmorica igrača.

 

 

Šimpr :Hail:

Link to comment

taj sa brojem 7 lici na luku pajkovica

 

 

Broj 7 je Vuk Obradinović.

Iza Tegija je Aleksa Novaković.

 

 

 

 

Šimpr :Hail:

Boga mi .... mi se ne salimo  ...

20617180_10155932097046686_7802115685568

Steta sto nije 30 cm visi ... :(

Edited by Geo
Link to comment

Otišao nam pomoćni trener u Spartak Suboticu:

 

Ненад Чанак нови тренер Спартака

 

Кошаркашки клуб Спартак ангажовао је данас Ненада Чанка за новог шефа стручног штаба у сезони 2017/18. године, објављено је на званичном сајту клуба.

Чанак ће на клупи Спартака заменити Александра Јончевског.

Он је тренерску каријеру почео као помоћни тренер у Мега Бемаксу 2012. године.

Успешно је водио и јуниорски тим Меге, а 2016. године одазвао се позиву АлександраЏикића и вратио се у свој матични клуб Партизан на место помоћног тренера.

 

Srećno Nenade, žao mi je što si otišao. :(

Link to comment

Koji je ovo raspad od kluba, nemam reči. Na početku priprema ne mogu da skrpe ni 7 poluigrača, napušta nas Čanak, pojačanja ni u najavi, lord Muta traži strpljenje od navijača...  :ajde:

 

Sa uživanjem ću biti Timmy ove sezone.

 

 

Govna naprednjačka, skroz su sjebali klub. Ovo je lakrdija

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...