Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Ma samo voli da na pocetku sezone zauzme cvrst stav o upravi, treneru i igracima. Pa ga onda tvrdoglavo brani narednih 10 meseci. I tako vec tri poslednje sezone.

 

Geo brate, nije sramota menjati misljenja.. Naprotiv, pozeljno je ponekad ;)

Na pocetku sam samo zauzeo stav o seleciji igraca (u odnosu na predhodne sezone) i smatram da ovaj sastav ima perspektivu , odnosno da moze da ostane korektan kostur pred sledecu sezonu ... O radu trenera ne zelim da sudim posle mesec dana, jer mi nismo Makabi ili Barselona , vec raspali Partizan koji je krenuo u stvaranje neke nove price ... Naravno da mi smeta milion stvari u igri trenutno i neke odluke trenera tokom utakmice (pisao o tome za vreme meceva) ali koliko mogu da procitam te probleme javno iznosi i mutavi posle utakmica,  tako da nemam problem da dam odredjeno vreme(toga imamo na precec) treneru da ih ispravi (uz ako je potrebno neku doselekciju tima u hodu)...  Realno , najlakse je pljuvati i mraciti po forumu, pa ako se desi neko "cudo" zaboraviti na sve to i hejlovati mvp-a te neke utakmice ...

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na pocetku sam samo zauzeo stav o seleciji igraca (u odnosu na predhodne sezone) i smatram da ovaj sastav ima perspektivu , odnosno da moze da ostane korektan kostur pred sledecu sezonu ... 

 

 

Meni smeta što vam se dopada ova selekcija igrača, kad su uleteli prljavi naprdni novci u klub, a Džile je pljuvan poprilično zbog svoje selekcije (kad smo bili bedniji od grupe TNT).

Voleo bih da vidim kako bi se Džilo ponašao da je imao na raspolaganju Ostojin budžet, kao Lord što ima, i kakav bi tada rooster sastavio....

 

Mišljenja sam da na kraju sezone ovaj sastav neće biti mnogo bolji po kvalitetu, upravo zbog Lorda i njegovog (ne)shvatanja košarke. Daj Bobe da grešim, ali baš me zanima kako ćemo igrati odbranu u aprilu, i koliki će nam biti tada prosek primljenih poena po meču. Mislim, džaba ti bolji i mladji sastav ako ne možeš da izvučeš maksimum iz njega, i ako tim ne raste tokom sezone. Bojim se da ne bude još jedna bačena sezona uludo....

Link to comment

ne znam sta je po struci, ali kapiram da su jedine stvari koje njega u necijim ocima kvalifikuju za trenera partizana to sto je grobar i sto urla kao magarac na igrace pa to zamenjuju za autoritet. muta, koliko god bio kreten i matora ojebina, ima i neke kosarkaske rezultate i gomilu iskustva iza sebe.

Edited by Joe D
Link to comment

Meni smeta što vam se dopada ova selekcija igrača, kad su uleteli prljavi naprdni novci u klub, a Džile je pljuvan poprilično zbog svoje selekcije (kad smo bili bedniji od grupe TNT).

Voleo bih da vidim kako bi se Džilo ponašao da je imao na raspolaganju Ostojin budžet, kao Lord što ima, i kakav bi tada rooster sastavio....

 

Mišljenja sam da na kraju sezone ovaj sastav neće biti mnogo bolji po kvalitetu, upravo zbog Lorda i njegovog (ne)shvatanja košarke. Daj Bobe da grešim, ali baš me zanima kako ćemo igrati odbranu u aprilu, i koliki će nam biti tada prosek primljenih poena po meču. Mislim, džaba ti bolji i mladji sastav ako ne možeš da izvučeš maksimum iz njega, i ako tim ne raste tokom sezone. Bojim se da ne bude još jedna bačena sezona uludo....

Da, reprezentativci , Majstorovic i Bircevic su igrali za kikiriki ... A cenim da i raspali Robinson nije bio jeftiniji od Milera (mutavi kaze da ovaj igra za 7k mesecno)... Sve u svemu , posle dve sezone Dzile je iza sebe je ostavio samo izgubljenog Andrica i Vanju u poluraspalom i depresivnom stanju (e da, i suvenircic u vidu ispadanja od FMP-a sa jebenim Filipom Covicem na celu )...

Edited by Geo
Link to comment

ne znam sta je po struci, ali kapiram da su jedine stvari koje njega u necijim ocima kvalifikuju za trenera partizana to sto je grobar i sto urla kao magarac na igrace pa to zamenjuju za autoritet. muta, koliko god bio kreten i matora ojebina, ima i neke kosarkaske rezultate i gomilu iskustva iza sebe.

Pa to sto je Grobar je i prvi preduslov da bude uspesan i da postane trener Partizana. Imali smo jednog koji cita i deli knjige a nadam se da bi se istorija ponovila sa Gagijem, koji je veliki filmofil.

A ti i tebi slicnima umisljajte velike rezultate sa seljackim™ trenerima

Link to comment

E do mojega ako je to prvi preduslov. Covece, to je posao kao i svaki drugi, bitno je da li ga znas ili ne, koga boli kurac za koga navijas

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Imali smo i jednog koji je u Partizanu od petlića pa dogurao do seniora, inače jako fin čovek, lepo vaspitan i nadasve pametan. Pa trt od trenera.

U svakom zitu ima kukolja ali prosto saberes trenere i oduzmes kykolj i samo jedno ime odaberes a nije Dule i dobijes prostu racunicu da je jedini preduslov da budes uspesan da pripadas crno-beloj porodici
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...