Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Lepo Coki prati medijske nastupe svojih naprednjackih drugara..i uci iz njih.

 

Taman kad je krenulo lose i ne deluje dobro u EL..e tad je idealan tajming da se opljune po jebenom Mirku Marjanovicu, nepravdi.

 

Nemoj da se neko slucajno pitao sto je doveo trenera pocetnika u klub. 

 

 

 

Nije lako slabovidom. F4 u bg, a on 27 poena za poluvreme. Mora se drzati tenzija, boriti svim silama protiv arhineprijatelja koji kuci prima 100 poena od albe...

Edited by ZokiAsov
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam za smenu Nikolica, ako je vec spremljena dobra zamena sto ne verujem da je slucaj.  Mislim da dok god smo na dobrom putu da budemo u top4 u ABA ligi da nece ozbiljno da se razmislja o smeni trenera. Ako i sledece godine posmatramo Evrokup kao slucajni prolaznici, postojace sansa da bude smenjen na kraju sezone. Sem ako ne zajebe nesto u regionalnoj i zavrsimo kao peti, ostaje Muta do juna trener Partizana.                                                                             

Link to comment

A sta bi bila dobra zamena? Evo meni pade Kari na pamet, al on kosta boba oca. Nekih slicnih Peri bi se lako naslo, pa i slicnih Dziletu mozda . Al nama to sve ne odgovara. Mozda Radonju Ja bih mu oprostio proslost :D

Link to comment

Pa kako sada igramo i onaj Čanak od prošle sezone bi bio upgrade

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ma Čanak je za Mutu Fil Džekson već sada, ovako neiskusan.

Link to comment

Imamo drugu najlosiju odbranu u Evrokupu i petu najlosiju u ABA. Trecu ako gledamo samo odbranu na pola terena. 

 

Sve bi to bolje izgledalo da su vratili Darrella Williamsa umesto raspalog Samarda.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Imamo drugu najlosiju odbranu u Evrokupu i petu najlosiju u ABA. Trecu ako gledamo samo odbranu na pola terena. 

 

Sve bi to bolje izgledalo da su vratili Darrella Williamsa umesto raspalog Samarda.

 

Na trenutak sam se ponadao da je autor teksta otkrio poene po posedu, ali ipak ne... 

Link to comment

Na trenutak sam se ponadao da je autor teksta otkrio poene po posedu, ali ipak ne... 

 

polako, mi smo sad tek u fazi plus i minusa, tek su poneki skontali da je index kurac.

Edited by theanswer
Link to comment

A sta bi bila dobra zamena? Evo meni pade Kari na pamet, al on kosta boba oca. Nekih slicnih Peri bi se lako naslo, pa i slicnih Dziletu mozda . Al nama to sve ne odgovara. Mozda Radonju Ja bih mu oprostio proslost :D

 

Nema, ko god drugi da dodje u toku sezone ne moze biti bolje i to pricam za rezultate u regionalnoj ligi gde verovatno zavrsavamo kao cetvrti. Dodje neko slican Peri, krecemo da padamo i zavrsimo iza FMP-a. Najboljeg trenera kojeg mozemo da iskopamo je KLS trener koji odskace i za to treba sacekati neko vreme. Neko zaboravljeno trenersko ime nam ne moze puno pomoci sada.

 

Ne mozemo da dobacimo ni do kalibra kao sto je Dzile i to bi nam bila premija, njemu ide odlicno u Futuri. Malo falilo da vec sada bude blizu drugog mesta u grupi i plasmana u top16. Ovo drugo tesko da ce da ispusti.

 

Ja bih Radonji oprostio i to sto nam je radio kao igrac. :sleep:

Link to comment

ma car je dzikic vazda bio. to sto pricas za kroasan kup je budalastina. imaju tri pobede i tri poraza sa indeksom -7 u grupi sa liatkqbekis panakyrac, grisin bon emilia, hapoel bankom i instambulbankom, sorry sto lomim jezik al' nikakav strateg, videces na kraju te tuzne balade...

 

a ima ko drugi, samo trebamo da zamenimo mutavo sa gagijem a nikolic moze da ostane

sto se tice radonje, voleo bih da ga vidim kako bi to preporodio andru, djoku i dete od 17 leta u njegovoj rotaciji, bio bi to nevidjeni cirkus za malo gomeljskog

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...