Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

objasnio je covek na konfi, on uopste nije problem, igraci numeju jer nisu obuceni a zagorac satro oce da igra a trazi novce.

 

Lik je košarkaški ekvivalent 1 Milana Živadinovića. Čak i u ovakvom mulju od države potpuno je nejasno kako mu uspjeva da prodaje svoju priču već 20 godina.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali sve je bilo tačno, jer do pre, sada već 15ak dana, nikakva realna priča nije postojala, to su samo mediji pumpali sebi klikove. Da te podsetim, rekao sam u jednom momentu da i dalje traži angažman u Americi (NBA ili G-liga), što je i on sam rekao prilikom gostovanja na Areni. I kada su krenuli pregovori, bacio sam hint da je to možda to (ako dobro pamtim, post od šestog novembra).

 

E sad, to što ti selektivno čitaš i pamtiš ili ne umeš da čitaš i pamtiš, to je već druga priča.

 

@Toni: laže za kintu

mda, sa razgovorima se pocelo tek kad je prica otisla u sve medije, a pre toga se lupetalo. isto si prosle godine u trenutku kad je potpisao za megu setio da kazes da prica sa zvezdom nije imala veze. jeba ti to insajderisanje. za pocetak ubodi nesto pa prozivaj ljude da lupaju ili lazu.

 

muta je svakako seljacina i ne bih u zivotu uzeo za ozbiljno nista sto izgovori. 

Link to comment

je li moguce uopste u njegovom slucaju "traziti angazman u nba"?

pik druge runde (proslogodisnjeg drafta), proveo celo leto sa ekipom koja ga je izabrala i na kraju nije izborio mesto

uz to dolazi iz evrope, ima 0 ozbiljnih takmicenja iza sebe

kakve su sanse da ga u toj situaciji potpise druga nba ekipa?

 

a pogotovo ako to podrazumeva raskid postojeceg ugovora sa memfisom (ne znam kakva pravila vaze, ali mi cudno zvuci da istovremeno ima dva nba ugovora)

Link to comment

mda, sa razgovorima se pocelo tek kad je prica otisla u sve medije, a pre toga se lupetalo. isto si prosle godine u trenutku kad je potpisao za megu setio da kazes da prica sa zvezdom nije imala veze. jeba ti to insajderisanje. za pocetak ubodi nesto pa prozivaj ljude da lupaju ili lazu.

 

muta je svakako seljacina i ne bih u zivotu uzeo za ozbiljno nista sto izgovori. 

 

whatevs, niko te ne tera da veruješ, ja sam napisao šta sam napisao i to je bilo upravo tako, a pošto ste samo renne i ti imali primedbe, mislim da je očigledno gde leži problem :)

Link to comment

je li moguce uopste u njegovom slucaju "traziti angazman u nba"?

pik druge runde (proslogodisnjeg drafta), proveo celo leto sa ekipom koja ga je izabrala i na kraju nije izborio mesto

uz to dolazi iz evrope, ima 0 ozbiljnih takmicenja iza sebe

kakve su sanse da ga u toj situaciji potpise druga nba ekipa?

 

a pogotovo ako to podrazumeva raskid postojeceg ugovora sa memfisom (ne znam kakva pravila vaze, ali mi cudno zvuci da istovremeno ima dva nba ugovora)

nije bas da znam sve nba rostere, ali prilicno sam ubedjen da su svi popunili 15 igraca pod ugovorom i 2 sa two-way ugovorom u trenutku kad je zagorac katovan. znaci, sanse su bili 0%, a naravno da bi mu se ponistio prvi ugovor. ne znam kako stoje stvari sa g-ligom, ali ne vidim sto bi tamo potpisivao ugovor i igrao slabiju kosarku za manje para. a da je hteo, uradio bi to pre pocetka takmicenja, kad je i pocela ova prica oko zagorca, jer je bilo dovoljno vremena.

Link to comment

Do kurca što će taj Zagorac da reši Mutine probleme. Ima duplo jači tim nego Džile prošle godine i nema nikakvog izgovora za ovo brukanje. 

 

Ne želim da KKP liči na Radnički Kragujevac. Odlazi, Lorde

Link to comment

Manje od 7 meseci. Kako sracuna 250K?

 

A nije mi jasno sta mi hocemo? Nije valjda da je stvarno zinulu dupe da se sledece godine uzme obestecenje. Pa nije Misko budala da svoj deo daje Ostoji. Cuti i uzimaj kad imas coveka koji voli sveti dres.

 

Naucilo to dognam prodam i nume drugacije

Onda jos bolje. To je 150k. Jel to puno za Zagorca da bi se sa sigurnoscu tvrdilo da Muta laze. Moze li manje od toga?

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...