Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Evo Zagorac na Areni rekao da smo trenutno u sivoj zoni, da on ima želju, da je bilo početnih pregovora, da se ne radi o parama, da je na njegovom agentu i da se nada da će to uspešno da se završi.

Ti onoliko pričao i objašnjavao da je to laž i patka i ovo i ono. Kako sad ovo?
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ti onoliko pričao i objašnjavao da je to laž i patka i ovo i ono. Kako sad ovo?

 

Pa u tom momentu je bila, kao što vidiš i on je pomenuo da je tražio prvo angažman u Americi, NBA ili G-League, što sam ja rekao i što možeš da proveriš prelistavanjem mojih postova. 

 

 

 

 

Link to comment

Imaš neki problem?

Ako imaš lepo napiši, ako ne odjebi

I nisam se obratio tebi nego copiju koji je tvrdio to što je tvrdio

 

slobodno pogledaj hronologiju mog pisanja i pogledaj šta sam napisao pre tačno nedelju dana kada je krenula aktuelizacija ove priče :)

 

jbg, dosao ostoja, ima se.

 

Ja tipujem da će Ostoja na kraju da mu da bar 800.000, čisto da ne bude nikakvih dilema.

Link to comment

zna li neko sta je bilo sa najavljenim potpisivanjem onog klinca smailagica? vidim da ima neke zajebane statistike u juniorskoj ligi, pa sam se setio da ga je muta najavljivao letos, ali se nista nije deslio.

 

 

ma to su povezivali zato sto je bilo najave da ce da potpise za dinamik, a partizan i dinamik imaju saradnju. na kraju nista nije ispalo od toga, beko hoce da zaradi lovu. jos uvek ga nisam geldao uzivo, a kazu da je najtalentovaniji igrac u ligi.

Link to comment

 

 

 

Ja tipujem da će Ostoja na kraju da mu da bar 800.000, čisto da ne bude nikakvih dilema.

 

pa dobro, ako odigra dobro sezonu-dve, mozda i izvucete te pare.

Link to comment

ako sam dobro shvatio, zagorac ima garantovan ugovor sa memfisom bez obzira da li će van nba lige potpisati novi ugovor

sigurno ga daje zalizani za male pare ali nema ništa od dvogodišnjeg ugovora.

ne treba ni naši da budu alavi. ovo nam je palo sa neba ako se ostvari narafski

za manje pare od džonsare dobijemo jednog zagorca..

Link to comment

ajde sa zalizanim više..

često se zajebe taj narcis

zagorac klasičan primer

nije ga pustio u zvezdu prošle sezone a onda ga ne pusti na evropsko.zagorcu to nije pomoglo za futuru ali jeste bogatiji za milionče.sezona i po bez takkmičarske košarke nije dobro.

dosta mi je košarkaškog mamića.sve to nije regularno..

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...