Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zna celavi sta prica. Dobicemo ih.

 

Možda eventualno jednu četvrtinu, kada se malo opuste, ubace rezervnu petorku...

 

Nemam poverenja u ovu ekipu dok je Muta trener. Trener koji ne zna, ne ume, ne želi, ne može (ne slušaju ga igrači) da natera igrače da igraju odbranu je itekako poželjan za bilo kojeg protivnika. I ja mogu na tajmautu da vičem svojim igračima "trpaju vam muda u usta" i tako neke slične prostote koje uopšte nisu produktivne. Naprotiv..

Link to comment

Jbg "dosta", relativan pojam ... Evo sada bacio pogled 5/7 je sutirao u Limozu , nije to uopste neka njegova velika falinka , neka samo popravi odbranu i bice sve kako treba...

Ok, moja greska, stekao sam utisak takav.

 

@pejsi. Jeste al igrao je odbranu, ne moze on da cuva Bjelicu, za faul je bila greska, mada mora tu da dodje pomaganje

Edited by theanswer
Link to comment

hvala ABA ligi i Cokiju, sto igramo za manje od 48 sati Evrokup.

 

I Zvezda i Buducnost su imali razmak 2 dana, nije do ABA lige nego do ULEB-a koji je prvi sastavio raspored za Evroligu i Eurokup da bi se nasi prilagodili tome.

Link to comment

tako je, dobro ga je coki namestio  zvezdi..

 

16.03 vs valencija

18.03 1/2 aba

20.03 @pao

22.03 vs fener

26.03 1/2 aba

30.03 vs real

 

a i mimo toga, presmesno je komentarisati ista na ovu temu, posto od prvog kola partizan tankuje ec.. :fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

I Zvezda i Buducnost su imali razmak 2 dana, nije do ABA lige nego do ULEB-a koji je prvi sastavio raspored za Evroligu i Eurokup da bi se nasi prilagodili tome.

Bambergovanje je bilo u cetvrtak i ne vidim neki poseban razlog da se odabere ponedeljak u 21:00 a da se ne osteti 1 tim.
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...