Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Degenerik.

 

+ koliko oćeš

 

 

edit: Džilo je gospodin čovek za ovog imitatora Steve Paradajza

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Priznajem da sam pogrešno procenio, da ste mnogo bolje izgledali u prethodnim utakmicama

A i ko će zamisliti da Marinković vola ne može da ubode, a onoliko siluje

 

To kako izgledas zavisi od toga protiv koga igras. Nije tesko dobro izgledati protiv Cibone i Bilbaaa. Sinoc se videlo kako izgledaju indijanci koje trenira pijani sarlatan protiv evroligaske ekipe.

Link to comment

kako su sad cibona i bilbao u istom rangu?

 

umeo je marinkovic i zvezdu da natrpa. on je takav igrac, ako ga ide ne moze da se brani, ako ga ne ide, ne mora da se brani. ali svakako nije neko kome treba zabranjivati da sutira, to mu je posao. 

Link to comment

kako su sad cibona i bilbao u istom rangu?

 

Pa nisam ni rekao da su u istom rangu, ali su svakako i jedni i drugi nekoliko rangova ispod EL.

Link to comment

Preterujes, nije evroliga NBA. I da jeste, kosevi su i dalje na istoj visini, kad ostane sam treba da sutne i da pogodi. Decko je bio nervozan i u losem ritmu. Nema to veze sa razlikom u kvalitetu takmicenja.

Link to comment

Preterujes, nije evroliga NBA. I da jeste, kosevi su i dalje na istoj visini, kad ostane sam treba da sutne i da pogodi. Decko je bio nervozan i u losem ritmu. Nema to veze sa razlikom u kvalitetu takmicenja.

 

Ma ja sve vreme pricam o Partizanu generalno, a ne o Marinkovicu. Trebalo je da izbrisem drugu recenicu iz kvota Reneovog posta.

Link to comment

Ti pricas samo o odbrani pika, za centre je bitna odbrana na postu i defanzivni skok. Lessort ne moze da brani snaznije petice na postu i iako ima dobar odraz ne sticem utisak da sa njim na terenu imamo kontrolu defanzivnog skoka kao recimo sa Kuzimicem. Stimac je od Lessorta po meni dosta bolji u odbrani ni postu i bolje je u defanzivnom skoku. Zato sam i rekao da je najgori defanzivac na centru koga sam gleado u Zvezdi bar prema onome sto sad pokazuje na terenu.

 

Petra Popovića si zaboravio.

Link to comment

Nije o tome reč, njegovo "zalaganje" u odbrani je takvo cele sezone, postoje momenti kada se baš pređe granica, bilo je par takvih situacija sinoć a bojim se da nemamo čoveka u klubu koji na to može da mu ukaže dovoljno jasno. U ovom timu Čakarević izgleda ko jebeni Brus Boven u odbrani. Nije ni Samuels dobar defanzivac ali je dovoljno dobar da vidiš razliku kad ga menja Đoko Šalić i dobiješ zakucavanje Lesora iz prvog pnr gde mučeni Miha još jedan njegov sjajni derbi btw, treba da izrotira. Nije postojao razlog zašto je Šalić trebao da igra u ovoj utakmici, to je najveća Mutina greška sinoć. Svaki njegov minut na parketu protiv Zvezde je baciti ga u vodu odmah. Ne verujem da bi primili više od stotke da smo igrali small ball umesto Šalićevih minuta a možda bi dali koji više. 

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...