Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

jesu, farmerke su, vidi se na omotima da su plave boje, a ne znam da mimo plavog kita postoji i jedna zivotinja plave boje od koje bi se pravile kozne hlace.

ok, avatar mozda, al njih nema u darkvudu (kao ni kita).

Link to comment

A ono na dupetu farmerki, jesu to neke zakrpe ili se samo izlizalo od svakodnevnog sedenja na 9-5 poslu?

 

Bitnije, da li je negde objašnjeno zašto ima jedinu tupu šjekiru na Divljem Zapadu? Sto posto je neki betmenovski kod protiv ubijanja.

Link to comment

+1

 

Morali su da daju cak 14 trojki i 100 poena da bi nas dobili. Nema sanse da im se ponovi ovakva partija.

 

Mi se s druge strane nismo trudili da damo vise od 21 poen po cetvrtini. Muta dozira ko apotekar. Kad bude trebalo, davacemo po 31..

 

to je to

Link to comment

Ma da, jedva primetne sitnice.

 

Nego, zasto svi mislite da je zagor gej kad su mu ubili zenu, a neke indijanke i jos kojekakve picke su znale da se prze na njega?

zato sto ne znaju ili ne zele da znaju. nikad nisi vido da se ribe loze na likove koji posle izadju iz ormana?

Link to comment

precenjene su otvorene trojke.zna muto..

al najsmesnije mi to što bi nas i sa ovakvim šutom teško dobili da je vanja ubo pola onog što je masio, i da smo malo manje loše pucali penale.
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...