Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vanja je imao minute ali i ulogu posmatraca na terenu. Njegovo je bilo da pripali trojku u svakom osmom napadu kada dobije loptu od hecera.

Link to comment

Totalno nepovezana prica, Vanja je imao minute, kakve veze ima to sa Robinsonom?

Gde si ti procitao da nije imao minute ? Samo sam se nadovezao (na predhodni post o mladim igracima) da je nazadovao i delovao izgubljeno ,Robinson je sledeca greska ...

Link to comment

ne mogu da kazem da sam srecan sto je Dzikic otisao ali nisam ni nesrecan

ne dopada mi se njegov ziheraski pristup, ne svidja mi se kako se ponasa i prica, nisam klinac i kod mene ne pale te "prti bee gee" i ostale muzicke asocijacije

jbgga, Muta je budala ali je bar autenticna budala

Link to comment

Australijanac Tom Vilson je najavljen kao pojačanje Partizana, ali sada se njegovo ime više ne spominje?


 


"Nisam bio tu kada je on potpisan. Kod mene prolaze samo jaki i interesantni klubu. Neka je bio kapiten u mladoj reprezentaciji Australije, opet je stranac. Meni treba iskusan trener. Želim da forsiram našu decu i popunjavam repprezentaciju, a ne mlad stranac da kod mene i kroz Partizan pravi karijeru".


 


 


Najebasmo sa mutavim Lordom, izgleda da mora da se ugradi u svaki ovogodišnji potpis.


 


Goranze, kreni da bacaš čini, Muta mora pasti 


Link to comment

Kakva debilna izjava, pa nije ga kss postavio po sluzbenoj duznosti na mesto trenera Partizana pa sad on ima misiju da stvara samo za nasu reprezentaciju...Ako je klinac vredan ulaganja™, apsolutno je nebitno za klub koji pasos decko ima...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Kakva debilna izjava, pa nije ga kss postavio po sluzbenoj duznosti na mesto trenera Partizana pa sad on ima misiju da stvara samo za nasu reprezentaciju...Ako je klinac vredan ulaganja™, apsolutno je nebitno za klub koji pasos decko ima...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

Plus jedini "igrac" kog je doveo igra za BIH reprezentaciju (kad drugi otkazu).

Link to comment

Kretencina. Jebala ga nasa deca da ga jebala. Najvise bih voleo 12 mekejleba, robertsa i veselih u timu kada bi to bilo moguce, ne samo zbog rezultata, nego i za inat zaljubljenicima u mlade domace talente tipa vanje marinkovica, koji ce postati respektabilan kosarkas kad i ja sahovski velemajstor.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

ne znam cemu toliki hate prema Dziletu... obzirom na situaciju u kojoj smo bili covek je uradio sta je mogao. 

sada je otisao, treba mu stisnuti ruku, i idemo dalje. da li je Muta dobro resenje, ko zna, za nasu situaciju svako je dobro resenje

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...