Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro de, nemojte da ste malodusni. Boli ovakva razlika pogotovo od ovih dusmana, ali polako, prve utkamice se bacaju u bunar, sve ce doci na svoje, mi cemo da rastemo oni ce da se smanjuju i iscrpljuju, kad bude bitno nece moci ovako da sutiraju ko golden stejt. Tada cemo ih... hoblovati.

Link to comment

Dobro de, nemojte da ste malodusni. Boli ovakva razlika pogotovo od ovih dusmana, ali polako, prve utkamice se bacaju u bunar, sve ce doci na svoje, mi cemo da rastemo oni ce da se smanjuju i iscrpljuju, kad bude bitno nece moci ovako da sutiraju ko golden stejt. Tada cemo ih... hoblovati.

ne zaebavaj, sutirace ovako svaki put (u proseku) kad budu imali ovoliko otvorenih suteva

Link to comment

Dobro de, nemojte da ste malodusni. Boli ovakva razlika pogotovo od ovih dusmana, ali polako, prve utkamice se bacaju u bunar, sve ce doci na svoje, mi cemo da rastemo oni ce da se smanjuju i iscrpljuju, kad bude bitno nece moci ovako da sutiraju ko golden stejt. Tada cemo ih... hoblovati.

 

+1

 

Morali su da daju cak 14 trojki i 100 poena da bi nas dobili. Nema sanse da im se ponovi ovakva partija.

 

Mi se s druge strane nismo trudili da damo vise od 21 poen po cetvrtini. Muta dozira ko apotekar. Kad bude trebalo, davacemo po 31..

Link to comment

Dobro de, nemojte da ste malodusni. Boli ovakva razlika pogotovo od ovih dusmana, ali polako, prve utkamice se bacaju u bunar, sve ce doci na svoje, mi cemo da rastemo oni ce da se smanjuju i iscrpljuju, kad bude bitno nece moci ovako da sutiraju ko golden stejt. Tada cemo ih... hoblovati.

 

Da bacimo ovog Mutu u taj bunar za početak pa da tražimo nekog ozbiljnog trenera. Ja se ne sećam da smo IKADA u nekom večitom derbiju dozvolili protivniku ovoliko otvorenih šuteva. Ma trećinu otvorenih su promašili...dok smo mi svoje poene ostvarivali kao na porođaju.

Link to comment

Ma da, jedva primetne sitnice.

 

Nego, zasto svi mislite da je zagor gej kad su mu ubili zenu, a neke indijanke i jos kojekakve picke su znale da se prze na njega?

Link to comment

Nemoj da ste na kraj srca, ekipa se tek stvara,neka se uce na ovakvim mecevima, mnogo je rukija u ovom sastavu... Cestitke komsijama na zasluzenoj pobedi, trenutno su za klasu bolji tim, uostalom i selektiran da igra sa najjacima..Mi cemo kroz B evropsko takmicenje i Jadran polako da rastemo , pa sta nam Bog da u buducnosti (ja licno vidim perspektivu)...

Edited by Geo
Link to comment

zbog autfita jeboga.

 

ne znam, od svih njih najvise volim komandant markovljev stajl. svedeno, elegantno, a opet prakticno.

zagor majica lepo ide na utegnut misic, al po zimi nekako nema smisla, ko ni prsluk na golo telo.

jebiga, gde ces takav u izlazak.

Link to comment

Nego, zasto svi mislite da je zagor gej kad su mu ubili zenu, a neke indijanke i jos kojekakve picke su znale da se prze na njega?

 

a čuš, ne bi bio ni prvi ni poslednji koji ima paravan-brak

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...