Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Ja ne mogu da gledam ovakvu odbranu. Neka dajemo i 60 poena za poluvreme, ali ovakva odbrana je krivicno delo. Gde su ona vremena kad smo najjace timove u evropi spustali na 50-60 poena. To je kosarka, a ne ovo sizofrenicno jurcanje gore-dole. Boli me mozak od toga

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1

 

Najgore mi je sto se neki propusti u odbrani mogu ispraviti samo malo vecim zalaganjem i borbenoscu, ali nasi to ne rade. Jbt, Zvezda istrcava polukontru koju zavrsava trojkom jer se nasi sporo vracaju i jos ne podele igrace lepo. 

Link to comment

Ja ne mogu da gledam ovakvu odbranu. Neka dajemo i 60 poena za poluvreme, ali ovakva odbrana je krivicno delo. Gde su ona vremena kad smo najjace timove u evropi spustali na 50-60 poena. To je kosarka, a ne ovo sizofrenicno jurcanje gore-dole. Boli me mozak od toga

 

Uboli su..koliko trojki...

 

uz ovakav sut dobijaju se i NBA ekipe..a ne mi mucenici

Link to comment

Ne zezaj brate, vise od pola tih trojki su bili otvoreni sutevi, i to tako otvoreni da je suter mogao da potrosi 2 sekunde na namestanje i nisanjenje.

+1. Mada to je i zbog njihove dobre igre.

Link to comment

Uboli su..koliko trojki...

 

uz ovakav sut dobijaju se i NBA ekipe..a ne mi mucenici

9 trojki.

 

ubiše nas, odvališe nas.

 

ako muta ne može da natera igrače da igraju odbranu, neka nađu trenera koji može. zvezda osim što nam je utrpala 53 poena promašila je i popriličan broj otvorenih šuteva.

Link to comment

Ne zezaj brate, vise od pola tih trojki su bili otvoreni sutevi, i to tako otvoreni da je suter mogao da potrosi 2 sekunde na namestanje i nisanjenje. 

nije vise od pola, nego svaka. klasicna mutina defanzivna filozofija, pustaj sut, ne mogu sve da pogode. 

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...