Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni nikako ne ide u glavu da ce da dodju Zagorac i cetvorka, jer sta onda da ocekujemo?Andric ce imati minute na 2, a Cakar na 4?

 

Mislim da ce pre biti da jedan drugog iskljucuju.Jedno pojacanje i to bi trebalo da je to.Mada Zvezda ce i dalje da bude nedodirljiva u domacim takmicenjima, a u ABA nam je i dalje max cetvrto mesto.

Link to comment

Dajte ljudi. Njihovi igraci ce imati iskustvo 30 meceva u EL. Samo tu prednost da imaju i dovoljno je.

 

Kad bude bitno, dobijace nas lagano. Cak ni ja ne mogu da budem bolesni oprimista da cemo im u skorijem periodu parirati.

Link to comment

pa nije bas da je rocestiju, bjelici, a posebno anticu nesto neophodno iskustvo igranja (jos) 30 el utakmica

u dosadasnjem delu sezone ova trojica su ubedljivo najbitniji zvezdini igraci, a zbog njihvoih godina pre ce im odmoci to sto ce odigrati i tih 30 el utakmica, nego sto ce im znaciti

nema zvezda ove godine dubinu da bi bila konkurentna u el i prosetala se aba ligom (prosetala nije najbolji izraz, nije poenta da zelim potceniti protivnike)

ako se ne desi cudo i radicevic, j&j, te ovi fmpovi klinci (koji i nisu klinci vec igraci od 21, 22 godine) preko noci ne postanu faktor u el, zvezda ce tek imati problem u nastavku sezone

individualni kvalitet jeste na strani zvezde , ali ni priblizno ta razlika nije kao prethodnih godina

i nekako mi deluje da bi ovaj partizanov tim kroz sezonu mogao i vise napredovati od zvezdinog

a ne treba ni zaboraviti da vise nije tu ni radonjic, mozemo se mi svi sprdati do sutra sa mutom, ali on covek makar ima iskustva i pod daleko je manjim pritiskom od alimpija

a pritisak bi mogao biti vrlo bitan faktor u potencijalnim susretima zvezde i partizana kad se bude odlucivalo o trofejima

plus faktor novice, ajde sto je on sam duplo bolji igrac kad igra protiv zvezde, vec i saigrace cini boljima

 

sve ovo pisem pod pretpostavkom da vas pojaca zagorac, ako ekipe ostanu kakve su danas, onda je ipak nesto veca prednost na strani zvezde

Link to comment

A i Komandant Mark realno.

 

Mislim da je Blek najaci, ali je Zagor brzi i vestiji, te cenim da bi bilo neizvestno kada bi se borili izmedju sebe.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...