Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Jbg, šta da ti kažem.....ti onda veruj novinama.

Po toj logici i Psiho je najbolji Srbin u istoriji i najbolji preCednik. (pročitao sam u novinama)

 

 

 

(lično, o kucaču preko Sabonisa nemam nikakvo mišljenje, osim što je bio izuzetan sportista dok je bio aktivan igrač. Ostalo me ne zanima)

 

A, to li je znaci, lagali zlikovci. Jos ga nepravedno osudise na onako drakonsku uslovnu zabranu.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko nije rekao da su lagali ili ne, ali je pomlao bzvz da mišljenje o nekom formiraš na osnovi medija.

Drugo, diskutovalo se o Džiletovim kvalitetima, a ne Danilovićevim. Nemoj koristiti Eraserov fazon forumašenja.

Link to comment

Misljenje ne formiram na osnovu medija, nego proverenih i potvrdjenih informacija, u ovom konkretnom slucaju notornih. A Danilovica sam uzeo samo kao primer da istaknem besmislenost rezona "ne mogu da sudim o necijem karakteru ako ga licno ne poznajem"

Link to comment

 

Muta za SK: Marinković u Zvezdi? Ne verujem, ima ugovor

Trener Partizana Miroslav Muta Nikolić ovog leta će imati mnogo posla. Posle 20 godina vratio se u klub iz Humske, a pored formiranja, kako kaže mladog i talentovanog tima, ima i obaveze u reprezentaciji Srbije.

 

muta2.jpg

Izvor: KK Partizan

 

"Malo više radim. Stižem, normalno da stižem. Imam dogovor sa selektorom Đorđevićem da malo iskontroilišem rad u Partizanu. Sa ekipom će raditi Nikola Marković", istakao je Nikolić za "Sport klub".

 

"Očekivanja? Šta da kažem, još sam nespreman za te odgovore. Biće kao pre 20 godina kada sam prvi put vodio Partizan. Mali ugovori, šansa za mlade igrače da se oprobaju... Želimo da naravimo reprezentativce za Srbiju. Meni je bitno da navijači imaju strepljenja. Šansu će dobiti i neki igrači rođeni 2000. godine. Ako uspem da ih dovedem".

 

Ambicije sledeće sezone?

 

"Želimo da napravimo pogon i da budemo strpljivi. Rezultati će da trpe prve sezone, ali to mogu da iznesem na mojim leđima i imenu koje sam stvorio. Naši ciljevi su sigurno najviši. Osnovni cilje je da se igrači razvijaju kako treba. Da vidimo kako će da se adaptiraju ove sezone i uz par iskusnih momaka bićemo simpatična ekipa, ali uvek ćemo da igramo na pobedu. Partizan kao institucija, uostalom kao i Zvezda, uvek ima visoke ciljeve".

 

Takmičenje u Evrokupu?

 

"Nemamo šta da tražimo. Igraćemo maksimalno koliko možemo kako bismo videli gde smo u odnosnu na jake evropske timove. Da se ja pitam voleo bih da sve pobedimo, ali nije realno u ovoj situaciji".

 

MarinkovicVanjaABAphoto.JPG

Izvor: MZT Skopje Aerodrom

Vanja Marinković
 

Priča se da je Crvena zvezda zaintersovana za Vanju Marinkovića?

 

"Ne, ne... Ne verujem. Ima još godinu dana ugovor sa Partizanom".

 

Kakav je status Novice Veličkovića?

 

"Razgovaraćemo sa Novicom, ima vremena. Videćemo u kakvom je stanju. On ima povredu noge, na moru je koliko znam. Novica je naša legenda i sigurno zaslužuje da uvek bude tu, ali videćemo koliko može da igra".

 

U klub je stigao samo Obrad Tomić, priča se o dolasku Ti Džej Vilijamsa, Nikole Radičevića, Stefana Jankovića, Nikole Jovanovića...

 

vi.jpg

Izvor: Justin K. Aller, Getty Images Sport

 

"Svi su u opticaju. Videćemo koga možemo da dovedemo. To su moje želje. Imamo samo Tomića potpisanog, jako interesantnog igrača. Ponavljam, hoću što više talenata da okupim. Pecarski? On je tu, videćemo".

 

Australijanac Tom Vilson je najavljen kao pojačanje Partizana, ali sada se njegovo ime više ne spominje?

 

"Nisam bio tu kada je on potpisan. Kod mene prolaze samo jaki i interesantni klubu. Neka je bio kapiten u mladoj reprezentaciji Australije, opet je stranac. Meni treba iskusan trener. Želim da forsiram našu decu i popunjavam repprezentaciju, a ne mlad stranac da kod mene i kroz Partizan pravi karijeru".

 

Bili ste i u Zvezdi i u Partizanu, omiljeni ste među navijačima večitih rivala?

 

"I Dinamik me voli" nasmejao se Muta". Ponekad mi i žvižde. Kada osete da mogu da izgube titulu onda zvižde i jedni i drugi. Ja sam profesionalac, nema tu prošlosti.. Uostalom, svi su bili i tamo i ovamo. Naš posao je takav. Javna sam ličnost i mogu mogu svi da mi zvižde i vređaju. Ja sve to poštujem".

 

Košarkaši Partizana pripreme za novu sezonu počeće 7. avgusta.

Link to comment

To sto ce "sa ekipom trenirati Nikola Markovic" mi uliva dodatno poverenje da mozda od ekipe nesto i bude. Naravno zavisiti i koga ce trenirati

Link to comment

Fascinantna je promena kretanja kluba u pravcu okretanja domaćim mladim igračima posle 2 godine tabanja u mestu i pokušaju da se napravi rezultat ni iz čega, dovođenjem igrača koji imaju određeno iskustvo. Kakve su se to krucijalne promene desile u upravi da ovo nije bilo moguće uraditi pre 2 godine nego se sada radi na tome i sada se kreće od nule. Ja da sam Todorić bilo bi me sramota da provedem ijedan momenat više na onom mestu na klupi, ali čovek bez blama je čovek bez blama. Zašto baš Todorić? Zato što je personifikacija svega što se dešava u KKP. 

Link to comment

Osim sto nije Tosa, a ni bilo ko drugi iz uprave sklapao timove, nego Bozic i Dzikic. Tako da se nije dogodila nikakva promena u razmisljanju. Prave se ultra jeftini timovi, a koji ce se igraci dovesti za te pare, zavisi od trenera..

Link to comment

Mi jedino koga smo doveli je Obrad Tomic. A on niti je mlad, niti je talentovan. Na ovog Wilsona Muta ocigledno ne racuna..

 

Ovo ostala imena sto se spominju su spisak zelja za sada. Medju njima su Novica i Cakar. Da li ce Muta, za razliku od Dzileta, dati bar sansu Slobi Jovanovicu i Tanaskovicu, to cemo videti..

Link to comment

malo je poznata cinjenica da je bogdanovic hteo da se vrati u partizan prosle sezone. ali dzile reko jok, i dalje je suvise mlad, bolje ici na sigurnog robinzona.

Link to comment

Pa dosao SNS i verovatno je omogucen veci izbor igraca. Ne verujem da Dzikic ne bi doveo talentovanog igraca da je mogao

 

Pa vec je imao neke mlade i talentovane igrace, recimo ovog tanaskovica koji sasvim dobro igra na u20 prvenstvu u grckoj, i jovanovica koji je takodje u toj reprezentaciji, pa im uopste nije dao da igraju, vec je imao neke druge zamisli.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...