Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, bradilko said:

znao sam da će bojan da pogodi trojku..znao sam!!

sve je bilo savršeno,kako se digao i kakvu loptu je primio..

a kecman.. kako je pogodio.nevera kao na terenu.

jaoj kaki je ovaj ostoja..primio delegata iz ameriku.

 

 

Ja sam isto vec video Bojanovu trojku, i sto je najjace, nisam se uopste izbedacio zbog nje kad je pljusnula, jer nas je tek cekao final4, jbt kakva sezona

Link to comment

gledao neko?

nemanja krstic izgleda (napokon) zivnuo

cele sezone ima sasvim solidne brojke, a i jedan je od retkih koji je "preziveo" nekoliko ovosezonskih metli u dinamiku

mozda je cak i jedini od tih iskusnijih igraca koji je tu od pocetka sezone

 

e: sto velickovic ne igra?

Edited by pbg12345
Link to comment

Drhti Evropo!

 

Quote

Međutim, prvi čovek kluba iz Humske ipak ima nešto drugo u planu – povratak Partizana u elitno takmičenje. 

"KK Partizan aplicirao je za specijalnu pozivnicu za učešće u Evrokupu. Ipak, ukoliko Evroliga odlući da se broj timova učesniak uveća, vodeći se našim putem ka konsolidaciji, kao i bogatom tradicijom, Partizan mora da bude shvaćen kao najozbiljniji kandidat za specijalnu pozivnicu od klubova iz ABA lige", naveo je Mijailović. 

 

Link to comment

Otprilike svaki drugi komsija se nada da ce onaj zlotvor da ih nekako umulja u EL. Ostoja video da to moze da bude lepo za zamajavanje mase i eto.

 

A dobro je da nije rekao da ce da trazi WC za F4 ove godine. Ipak se odrzava u Beogradu, pa nam je mnogo blize nego Zalgirisu, koji mora dva aviona da menja da bi dosao.

Link to comment

Realno, nama je mesto na F4 pre nego litvanskim govnima.

 

Jesam li ikad spomenuo da ih mrzim iz dna duse?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
2 hours ago, Giggsy said:

Ajde sve, ali ozbiljan si covek. Ako nije ona utakmica protiv SSSR-a (ako jeste necu da slusam), sto njih da mrzis?

 

Uh, odakle da pocnem. Ono cmizdrenje i povlacenje s terena 1995, pa pljacka u polufinalu pretproslog EP, pa najiritantniji navijaci na svetu (ne samo ona dva ofarbana debela imbecila, nego uopste), pa odvratna kosarka koju neguju (ako ne sutnu 30 puta za tri ne racuna se da su igrali utakmicu), pa skakanje na svaku sudijsku odluku i generalno ciganisanje... Sigurno ima jos nesto cega trenutno ne mogu da se setim, ali i ovo je vise nego dovoljno. Samo Spanci mogu da se porede sa njima po nivou odvratnosti.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Žalgiris je ove godine imao najbolji procenat šuta za tri, a najmanje su šutirali od svih ekipa.

Edited by beatakeshi
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...