Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Nepotrebno mrcvarenje KK Partizan.

 

Dule treba da naplati zaradjenu lovu.

 

Neka izadju sa tim UPPR-om ako imaju pametan predlog ili lepo bankrot i odakle treba da se krene. S tim da ako to bude slucaj - to je trebalo uraditi jos pre 3-4 godine. Ali naravno to se nece desiti...

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 minutes ago, BlackGeorge said:

Gde je otišao i zašto?

Mislim nije baš da žalim ali mi nemamo mnogo igrača na okupu..

 

 

Kažu da ide kod Mute u Dinamik.

Kad nije uspeo da se izbori za minutažu dok Vanja nije izašao iz povrede i dok je Aranitović tražio šut i formu, tek sada neće.

Link to comment

Muta se vratio u Dinamic? Onda moze da ga duva sa platama za 3 godine.

 

I kako se uopste zavrsilo sa njim na kraju, jel pristao na platu za jednu godinu il ce i on da nas ganja?

Link to comment
6 hours ago, mozzer said:

Nepotrebno mrcvarenje KK Partizan.

 

Dule treba da naplati zaradjenu lovu.

 

Neka izadju sa tim UPPR-om ako imaju pametan predlog ili lepo bankrot i odakle treba da se krene. S tim da ako to bude slucaj - to je trebalo uraditi jos pre 3-4 godine. Ali naravno to se nece desiti...

a dula treba svaki dan prozivati za casove ljubavi™, koji je godinama krvnicki napadao igrace koji su isto tako bili zaradili lovu i trazili je..

Link to comment
24 minutes ago, Shaq said:

a dula treba svaki dan prozivati za casove ljubavi™, koji je godinama krvnicki napadao igrace koji su isto tako bili zaradili lovu i trazili je..

prvo ti ćokija prozivaj 

Link to comment

dobro, šta ovo sad znači?

dule dobio bat presudu, hoće isplatu za 7 dana, mi nemamo para da platimo. jel idemo u stečaj sada ili nastavljamo da životarimo, pravimo se ludi?

Link to comment

znači nastavljamo da životarimo a dug nastavlja da se duplira iz godine u godinu. sjajno.

 

A Dule je zaslužio da zbog njega promenim signature. Bravo i za njega. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...