Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

6 minutes ago, Toni Sumaher said:

Pa ne citate pazljivo, jbg, osvrnuo sam se na Aprilovu tvrdnju da je Canak "otvoreno isprozivao trenutno fizičko stanje ekipe' zbog hroničnih padova koncentracije u drugom poluvremenu". Ako je to zaista bilo tako, onda jeste nezadovoljan kondicionom spremnoscu, jer bi u suprotnom naveo kao razloge povrede, umor i ostale faktore, barem sam ga tako razumeo. 

 

Dajte izjavu pa da vidimo sta je stvarno rekao.

 

Znaci ti donosis zakljucke na osnovu komentara Aprila.  O jebote..

 

Evo izjave Canka:

 

Trener crno-belih izjavio da je slaba odbrana u drugom poluvremenu proistekla iz skraćene rotacije, a potom saopštio kakvo je stanje povređenih igrača:

"Velika potrošnja energije ni za šta", konstatovao je Čanak na konferenciji za novinare.

 

"Ako ništa drugo, ovo je bio trening za mnogo važniju utakmicu protiv Mornara. Ponovile su nam se boljke ispoljene protiv MZT-a. Prvo poluvreme je bilo zadovoljavajuće, sa ispunjavanjem zahteva u odbrani, dok je u drugom bilo mnogo grešaka i iskakanja iz sistema, pre svega usled skraćene rotacije i trenutnog fizičkog stanja ekipe", dodao je on.

 

Upitan da li će se neko od igrača koji su propustili Limož, vratiti za Mornar, trener Partizana je odgovorio da je umereni optimista u pogledu Vanje Marinkovića i Novice Veličkovića.

"Novica je možda bio u stanju da igra i večeras, ali bitnije je da to uradi u subotu, tako da ga očekujemo na parketu. Vanja se zagrevao, osetio je bol i procenili smo da ne treba rizikovati, mada je moja ideja bila da odigra pet-šest minuta i da oseti loptu, da bi onda protiv Mornara bio na nešto višem nivou", rekao je Čanak i zaključio:

"Ne znam koliko će moći da pomognu, ali očekujem da će njih dvojica igrati. Gavrilović, Čakarević i Tomić su van stroja na duže vreme".

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Znaci ti donosis zakljucke na osnovu komentara Aprila.  O jebote..

 

Ne, vec bi se samo lepo uklopilo u ono sto sam odmah ovde napisao, da je Muta lose resenje, pokvareni i tenzicni lik cije su najbolje trenerske godine odavno prosle. Stvarno izvini sto zbog bolida nisam imao preveliki motiv da nesto posebno pratim KKP ove godine i uverim se u nevidjenu spremu igraca i krvav rad Mutinih tehnicaratm.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Nista, a ti samo nastavi da donosis pausalne zakljucke, pa se posle drugi kao zalecu sa komentarima.  

 

Fino si ti ovo izadvokatisao. Samo ti fali logickog smisla, jbg. Bice bolje drugi put, nema veze.

Link to comment

Jebote, kako je tebi tesko da kazes "zajebao sam se, odvalio sam glupost, prastajte".  I Kojot bi ti lepo oprostio sto si ga iznervirao i gotovo.

 

Ali jok, teras ti po svome, sta te briga za cinjenice..

 

 

Link to comment

Slusaj ti njega, Kojot ovo, Kojot ono... Mislim, sta si ti ovde, virtuelni advokat koji se nicim izazvan ubacuje u neciju polemiku? :cool:

 

Da  tzv Kojot nije disleksicno  procitao sta je napisano, ne bi ispaljivao cinicne uvrede o tome kako neko misli da je Muta kondicioni trener , vec bi spustio loptu i rekao "Canak je rekao nesto drugo". 

 

Da li ti je sada malo jasnije, doktore Cinjenicni?

Link to comment

Ova prozivka za nicim izazvano ubacivanje u diskusiju je urnebesna stvarno.

 

Ti se i dalje ukopavas, umesto da priznas zajeb. Kazu da je jutro pametnije od veceri, mozda kad te prodje histerija, uvidis da si pisao besmislice. Mada, sumnjam..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

dok je u drugom bilo mnogo grešaka i iskakanja iz sistema, pre svega usled skraćene rotacije i trenutnog fizičkog stanja ekipe", dodao je on.

Citat je tačan, to je rekao.

Ljudi, Čanak jasno pravi razliku između povreda i fizičkog stanja ekipe.

 

Čovek nije zadovoljan kako mu ekipa trči drugo poluvreme i to samo jednim delom pravda povredama. Na kraju krajeva, nije rekao nešto što svi ne vidimo - da mu tim igra samo jedno poluvreme čak i protiv jebenog MZT-a.

 

Ja tu rečenicu vidim više kao prozivku Nikolića nego nezadovoljstvo radom kondicionog trenera. 

 

Uzgred, drago mi je što ozbiljno shvata tekmu protiv Mornara i nije u fazonu 'opušteno, bićemo četvrti'. Neću biti u u Bg, ali svakako bih otišao u Pionir da podržim.

 

 

Link to comment
10 hours ago, BlackGeorge said:

 

fala bogu da je neko i ovo primetio!

 

opasnu dvojicu crnaca imamo, goss je juce podigao malo i odbranu, doduse, obojica i dalje imaju neverovatan problem u odbrani pika, posebno miler, gde mi se cini da je u pitanju i voljni momenat - kao da ne igra punom snagom pozadi.

 

pecarski je, najblaze receno, uzasan u odbrani, pritom je prodao mozda i kljucnu loptu u borbi s tanaskom oko skoka. identicna situacija i u prvom poluvremenu, ne mogu se setim ko je bio u pitanju - uglavnom, igraci limoza maletene vec bili na svojoj polovini. dakle, dve prodate lopte nizasta, uz 5 promasenih bacanja (oni 16/16), taman toliko da se izgubi egal mec. steta!

 

djoko odigrao jednu od pametnijih utakmica kod nas. trebace nam, ako sam dobro cuo radojevica sinoc - kakanj out do kraja sezone. taman i pecarski mozda malo da nauci da igra odbranu.

 

btw, grba konstatovao prosle nedelje kako je ova sezona vec izgubljena, da nam ne trebaju pojacanja i da treba da igramo s ovim sto imamo. prvo sam pomislio sta lupa, sad se slazem 100% s njim.

Link to comment
19 minutes ago, Nebojsa said:

 

btw, grba konstatovao prosle nedelje kako je ova sezona vec izgubljena, da nam ne trebaju pojacanja i da treba da igramo s ovim sto imamo. prvo sam pomislio sta lupa, sad se slazem 100% s njim.

+1. I da krenu i naprave plan kako ce da regulisu dug, da mozemo normalno da funkcionisemo. Ako je to, naravno, moguce.

Link to comment

EK je pusten niz vodu jos od drugog kola, a nije mi potpuno jasno zasto posto sta smo se onda koj andrak guzili da ga igramo, a sastav koji imamo danas smo imali i tada. Moglo se tu vise napraviti, sigurno.

Link to comment

 

 

Uskoro slede poeni i asistencije Patrika Milera kao i video klip svi poeni Partizana (protiv Limoža).

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...