Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

25 minutes ago, Miralem said:

sta pricas bre ti? serije losis meceva i poraza ne nalecu same os sebe, ko prirodne nepogode. muta nije smenjen na prve zvizduke, vec se iz aviona vidi da je tim u totalnom rasulu i ne moze da dobije tri put slabijeg protivnika. mada je, po tebi, i to mozda neletelo. sad cemo gubiti od olimpija, a sutra cemo dobijati golden state. kad tako naleti.

nijedan od trenera nije "potrosen", ne znam sta serete. mislim, sta sprecava recimo dziloa da se vrati za 2-3 sezone?

+1

Najbolje da smo zadržali Mutu do ispadanja. Jbg, da ne potrošimo 41 godinu mladog Čakija i vratimo ga sa kaljenja za jedno 9 godina kada dostigne trenersku zrelost.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

...Naravno da sa Mutom ne bi postali ozbiljna ekipa koja se bori za trofeje, ali to nije razlog njegove smene, nego dodvoravanje SNS uprave navijacima "nezadovoljni ste trenerom, evo culi smo vas i smenili"...

meni to zvuci potpuno besmisleno, al' 'ajde da uzmemo cak i da si u pravu s time - sustina price je da je sama odluka - ispravna.

da podsetim da smo izgubili 8 od poslednjih 9 meceva, izgledamo na terenu kao razbijena vojska, a muta pored kao da ga je boleo paja za sve. hvala mu sto je privukao i doveo par klinaca i popunio roster momcima iz dinamika - sve ostalo je izgledalo prilicno traljavo, stice se utisak, a na osnovu par bljesaka u ovoj polusezoni, cak i s ovim sto je imao na raspolaganju, da je moglo i trebalo znatno bolje.

Link to comment

 

7 minutes ago, FPLS said:

Realno, u tih 8 meceva sve sem Olimpije su ocekivani porazi od objektivno jacih ekipa.

da parafraziram el profesorea: kad su se to grobari obazirali na realnost?

da - neki jesu ocekivani, ali da smo nesto od istih mogli i da dobijemo - sigurno jesmo. kljucni problem je da smo na vecini meceva izgledali kao banda - u odbrani kriminalno losi, u napadu, u prelomnim momentima utakmica - kao diletanti... sveukupno, bez ikakvog game plan-a - i tako par meseci unazad. nesto je jednostavno moralo da se menja.

Link to comment

Kad smo poslednji put menjali trenera u sred sezone? Pera - Dzile i onda sa Kimetom. Jel bilo jos? Cini mi se da Ruso i ekipa imali cele sezone. Mozda je onaj mali smenjen, Trajkovic..

Muta nije za trenera Partizana. Al ne znam sta mislim za Canka. On mi je oduvek bio jedan od neomiljenijih bovsih igraca.  Mada se to menja zbog njegovih trenerskih kvaliteta koje je povremeno znao pokazati.

I jel ozvaniceno da je on trener?

Link to comment
On 12/12/2017 at 10:05 AM, keitel said:

Zanči, najbolje je izabrati siguran fejl kako bi Jovanovićev nasljednik bio oslobođen bilo kakvog pritiska? Sounds legit.

Neuspeh ce da bude sve ispod cetvrtog mesta u ABA ligi, posto smo Evrokup pustili niz vodu. Gde sam ja napisao da ce Canak da bude bez pritiska? To uvek postoji za bilo koga kada dodje klub koji je i dalje veliki u regionalnim okvirima i to se nece promeniti u skorije vreme.

Canku bi mozda i znacilo par meseci vise, posto ovo do sada rezultati sa Spartakom nisu bas impresivni. Niti je stigao da uspostavi sistem, niti nema bilo kakvu preporuku na osnovu toga da je spreman za veci klub od Spartaka. Prekratko je ostao u Spartaku da bi se mogao doneti neki sud o njemu. Gubio od Vrsca i Dinamika kuci, a i njegova ekipa nije znala gde udara protiv Metalca i Mladosti. Trenutno ne odskace u odnosu na najbolje KLS trenere i jedini plus je sto je par puta vodio Partizan u prosloj sezoni. Kao sto rekoh, Djokic je bio bolje resenje od njega, ali verovatno ga nisu razmatrali. Nadam se da ce nam se ova kocka sa Cankom isplatiti. 

Link to comment

Trenerska komisija - Kecman, dr Moma Jakovljević i neki ćelavi pored klupe nije razdrmala ekipu.

Držali smo se dok nisu pokušali da ubiju Novicu. Sa ove utakmice ima jedna loša i jedna dobra stvar - loša je što smo pored katastrofalne odbrane sada bezidejni i u napadu, a dobru sam u međuvremenu zaboravio.

Link to comment
38 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Eto ti sad. Na debiju u Litvaniji bio jedan od najboljih, sad ni manje ni vise promasio sport.

Klasicno pppreterivanje.. 

Moguce, ali je gadno delovao sa kamenovanjem mucenog obruca. Pritom nema konstituciju i kretanje za krilo, a fali mu cm za krilnog centra....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...