Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, theanswer said:

zamisli, nisam verovao. jbt koja gomila debila obitava ovde. 

Ne daj se zestiti. Pratis kosarku toliko plus Partizan i tako se blamiras. Ajde da pricas o treneru Sasarija pa da i razumijem da omasis.

Link to comment

što bi ga bolela patka za to kad samo to i radi ceo forumski život i nikad nije kažnjen za to pa ono može mu se. 

mislim, zašto bi se uopšte ovde diskutovalo o košarci i zašto bi neko uopšte iznosio svoj stav kad može i sa smajlijem. bezbolnije je tako, nema šanse da nekad nešto pogrešiš. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Pa moja mačka je otprilike znala da će ovaj biti smenjen.

jbg, tvoja mačka je očigledno veći insajder od mene. ja se nikad nisam ložio na to insajderisanje, to je sad postala nova moda, ajde da ispišemo hiljadu stranica da li će manford doći u zvezdu i da gledamo njegove tekme sa panameričkih igara jer provereno dolazi. to je sad postala veća draž i veći fazon da se ispiše više stranica na pripremnim mečevima od strane insajdera koji se u stvari samo hvale kako imaju neki pristup nečemu nego što se ispiše tokom sezone na pbp topicima. pritom veoma mali broj tih insajdera ima neku zavidnu uspešnost. 

Link to comment

Čist logika druže, ne znam na koju foru bi neko sa takvim rezultatima, stanjem u ekipi i odnosom sa publikom ostao na mestu trenera. Ne treba nikakav pasulj tu da se gleda.

Link to comment

Sa ovom upravom i javnom podrškom Muti, koji je uveliko bio u seriji loših rezultata, ne možeš da budeš načisto.

Pogotovo što su mu dozvolili da odbije jednog igrača koji bi svakako doneo kvalitet ekipi, ja zaista nisam tu video neki ozbiljan rad i planiranje bilo čega. A o tom planiranju dosta govori i to što sad za trenera dolazi neko ko je pre samo par meseci bio asistent u tom istom timu. 

Recimo to i ovako, da je Muta ostao samo dan duže i da je kojim slučajem dobio Bilbao, možda bi uprava "zaboravila" na seriju poraza i ostavila ga.

Link to comment

ako nije insajderisanje onda stvarno ne znam što bi bilo realno očekivati smenu, mogla je doći ko što je došla, moglo je biti i drugačije. da je klub ozbiljnije pristupio ovome teško da bi muta bio smenjen, ovo podseća na priče zvezde za vreme naše dominacije. klub se u poslednje vreme pokazuje jako neozbiljnim za ono što smo od njega navikli i ovo je još jedan dokaz više. jeste promenjena uprava ali opet. muta je u pravu kada kaže da mu je nešto obećano na početku sezone i da se ovom smenom to obećanje krši, ali hej obećanje u srbiji ludom radovanje.

muta je neozbiljno pristupio svemu ovome čini mi se možda zbog tih uveravanja, da je znao da će mu se stolica tresti i biti u opasnosti do nove godine verujem da bi drugačije pristupio. ali i on je morao znati da je ovo Partizan i da će biti zvižduka. sa ove pozicije njegov boravak u reprezentaciji je bio nono u startu. ekipa defanzivno nije ništa napredovala tokom sezone. ja verujem da muta na treninzima nije imao bol u predelu prepona kao što znam da je imao u manjim klubovima kao što je radnički ali se na terenu i njegovim ponašanjem to nije pokazivalo. da je ćutao umesto što je lupetao ortodoksne gluposti na konferencijama možda bi ga manje ljudi gledalo kao klovna. imao je i džikić svojih ispada ali ovo je bilo baš preterano. nije pomoglo ni što je u Partizan došao a da ga je većina ljudi poznavala kao zajebanta i lika sa kojim se može lako nego kao ozbiljnog trenera što je bar u jednom periodu svoje karijere bio. za većinu tih predubeđenja je on i kriv tako da nema ljutiš. lično neću mnogo suza proliti nad njegovim odlaskom, više mi je teško što se pretvaramo u rahmetle komšije u njihovo najgore doba. lako je bilo pevati u pioniru i kada ne budeš prvi ti kada se u tesnim završnicama gubilo od panatinaikosa, sada kada je realnost da nam je namenjena uloga zvezdinog sparing partnera stvari su malo drugačije. mutinu smenu bih podržao na keca da iza nje stoji neki plan koji bi otpočeo dovođenjem imena sa kojim se baš ne može tako lako. miloje bi bio idealna opcija od svega što ja vidim kao potencijalne kandidate. ali ja da sam miloje sem neke slepe odanosti klubu ne vidim zašto bih prihvatio posao u klubu koji ne drži reč. i džikićeva odanost je znala za granice i vujoševićeva. 

Edited by theanswer
Link to comment
42 minutes ago, copkillah said:

Miloje, pre svega, ne želi da napušta u sred sezone klub koji mu je onoliko pružio, pa čak ni zbog Partizana.

 

miloje je dovoljno bio u megi. kao i u slučaju gore što sam pisao o odanosti Partizanu, tako i odanost Megi tj Mišku ima granice. mislim, napustio ga je jedan od nosilaca igre u sred sezone kad već pričamo o napuštanju u sred sezone. 

Edited by theanswer
Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

nije pomoglo ni što je u Partizan došao a da ga je većina ljudi poznavala kao zajebanta i lika sa kojim se može lako nego kao ozbiljnog trenera što je bar u jednom periodu svoje karijere bio. 

Bio, dok je napad trajao 30 sekundi a u rotaciji učestvavalo 7 košarkaša.

Da se ne zajebavamo, Muta ima nekoliko fundamentalnih mana koje je ispoljavao tokom cijele karijere. Lik ne zna da vodi utakmicu. Ne radi pravovremene izmjene, igrači ostaju predugo na parketu, tajmaut se uvijek zove prekasno ili nikako. Gomilu puta sam bio na njegovim utakmicama kada tačno znaš da će koš protivnika da prelomi i ništa se ne dešava. U završnici su glavni igrači po pravilu izmoreni i iscjeđeni.

Muta je alibi trener. Priča o mladim igračima i nedostatku rezultatskog imperativa služi kao pokriće za slabe rezultate. Odjednom kreće da forsira neku nisku petorku samo da kaže da je probao nešto drugačije, iako vjerovatno to nikad ne igra ni na treningu. Ono, vidiš da su igrači zbunjeni i da ne znaju kud udaraju. Tanasković biva odstranjen kao višak a onda, najednom, vraća se u prvi tim ne da bi popunio minute, nego dobija 20+ minuta. Očigledno je da je iscrpio sve ideje i da nema više kud.

Najvažnije je ipak da nema discipline u igri kod nekih igrača od kojih to ne bi očekivao. Ok, Miler je došao tu a da nikad nije igrao pod nekim takmičarskim imperativom i ne zna kako stvari funkcionišu, ali Vanja Marinković je tu već 5 godina i ne sjećam se da je ispoljavao ovakav stav prema nekom od ranijih trenera.

Nismo u poziciji da čekamo ne znam koliko. Bolje je promjeniti i potrošiti 5 trenera u sezoni od kojih možda od jednog bude nešto nego tvrdoglavo insistirati na liku od koga znaš da neće da bude ništa.

Link to comment
13 minutes ago, keitel said:

Nismo u poziciji da čekamo ne znam koliko. Bolje je promjeniti i potrošiti 5 trenera u sezoni od kojih možda od jednog bude nešto nego tvrdoglavo insistirati na liku od koga znaš da neće da bude ništa.

+100

I da smo čekali Mutu, ništa se ne bi promenilo. Čovek je naprosto pogubio konce ekupe. i najlogičnija stvar je smena. ( Na stranu što je i njegovo samo dovođenje bila greška) Partizanu je potreban trener koji će se ozbiljno posvetiti radu na treninzima i da raste sa ekipom, sad kada je rezulatski imperativ u drugom planu.
MUta nije taj profil.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...