Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • 4 months later...

Ikeina logika:

Premašiš malo dimenzije i težinu paketa pa je sad isporuka umesto 500, čak 3000 dinara. 
Ali, izbaciš jednu stvar i onda može za 500.

Pa tu stvar naručiš posebno i platiš još 500, ukupno 1000 dinara za dostavu.

:mellow:

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment
On 17.6.2021. at 9:03, beta kentauri said:

odličan je taj krevet imam ga u kući jedino što je malo glomazan. bio bi idealan da je 20cmm kraći.

Od kad je 2 metra glomazan krevet :fantom:?¿ 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
32 minutes ago, gospa buba said:

a inache se placala dostava za preko 70 za krevetine ormarchine i stvarchine :rolf:

ili ako ko kupi chasha za 71 tisucu :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

ne znam šta muljaju. nije mi nikad trebalo tako nešto ogromno i skupo, ali mi se čini da je ranije u opisu za cene isporuke stajalo da cena važi za do recimo tonu, a svaka dodatna tona se doplaćivala :lol: to znači da je do sad važilo kad neko naruči komplet sve za ceo stan, plaća boga oca... a sad valjda besplatno.

 

a imam jednog druga koji je danima kukao na tviteru, naručio policu za knjige sa staklenim vratima. vrata stigla, a polica ne. obavestili ga da više nemaju police na stanju, pa će da pošalju kad bude stiglo. on se naganjao danima, dopisivao se i izašli su mu u susret - kad budu stigle police, poslaće mu i neće morati da plati isporuku :lolol:

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

uhvatila sam neku reklamu, uveli su besplatnu dostavu ali za neke velike iznose, mislim preko 70 tisuća, a upola cene dostave za 30 ili 40.

To je akcija samo u novembru :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...