Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

22 minutes ago, Valkyrie said:

Trebalo bi da sutra preuzmem nešto što sam kupila click&collect metodom ali me zanima jesu li promenili nešto u smislu da možeš da gvirneš unutra pa izađeš ili i dalje mora da se prođe ceo hangar? 

Da znam da li da ulazim u lavirinte smrti. 

 

Valjda moze ako znas sifru.

 

Mada ja volim da se kao Indiana Dzounz sa lasom i cuturom spustim u labirint i smelo istrazujem

Link to comment

Zar nema nekih precica unutar hangara? Pokazano na tabli? Ja kod mene naucila kako da brzo stignem gde zelim. Napravljeno je i tako da je decija sekcija (takoreci kraj izlozbenog prostora) odmah pored pocetnih odaja, pa se bas dobro da ustedeti vreme.

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Trebalo bi da sutra preuzmem nešto što sam kupila click&collect metodom ali me zanima jesu li promenili nešto u smislu da možeš da gvirneš unutra pa izađeš ili i dalje mora da se prođe ceo hangar? 

Da znam da li da ulazim u lavirinte smrti. 

Isto je kao pre.

 

Ali uvek imas one precice. Npr. prvu polovinu Ikee mozes odmah sa ulaza da preskocis i zapocnes od dela za kuhinjski pribor (odmah posle restorana i lifta).

Link to comment

Nisam nikad bila :blush:

Verovatno ne bih ni sad da mi nije reklo da se dostava čeka i do 10 dana a ja te živce za čekanje nemam.

 

Još jedno pitanje imam: kad su tek stigli ovde, registrovala sam se za family card i imam broj i urednl dobijam obaveštenja ali nemam fizičku karticu. Ona se preuzima tamo u hangaru ili može i bez nje da se funkcioniše, pokažem bar kod na telefonu? 

Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:

I, kakav je lončić?

 

 

Na osnovu ovo malo iskustva. rekao bih da mu ne fali ništa, pogotovo za cenu koliko košta.

 

Preveliki je za moju svakodnevnu upotrebu, ali ako ti sa bakom, a @Valkyrie sa decom, mužem i dadiljom svi zajedno svratite, nakon obilaska Ikee, mogli biste da računate da bi kafa bila poslužena bez čekanja.

 

 

Link to comment
 
Na osnovu ovo malo iskustva. rekao bih da mu ne fali ništa, pogotovo za cenu koliko košta.
 
Preveliki je za moju svakodnevnu upotrebu, ali ako ti sa bakom, a [mention=308]Valkyrie[/mention] sa decom, mužem i dadiljom svi zajedno svratite, nakon obilaska Ikee, mogli biste da računate da bi kafa bila poslužena bez čekanja.
 
 
Proteraj što više da mu "izbiješ" miris novog, da se dobro "zamasti"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

shanse da ja npr gospodinu objasnim shta treba da mi donese iz ikeje (dam brojeve, putanje, papire, sve), u koju ide da bi neko jeo cufteta (! :isuse: ), a da se ne sludi, izgubi, iskida, dobije seriju nervnih slomova, sa potencijalnim pogubnim pogorshanjem domacih odnosa, to nema shanse, jel tako? :hihi:

 

tipa donesi mi ovo ogledalo (mada ovo vec vuche na bajku, dje cu se ubosti na vreteno, pogledati u ogledalo i pasti na gomilu neochishcenog zita! :lolol: )

Edited by gospa buba
Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Proteraj što više da mu "izbiješ" miris novog, da se dobro "zamasti"...



... Shiit has hit the fan...
 

Misliš pre nego što mi banu gosti?

Setio sam se i potencijalne mane: metalna drška, koja bi mogla da se zagreje.

 

2 minutes ago, gospa buba said:

shanse da ja npr gospodinu objasnim shta treba da mi donese iz ikeje (dam brojeve, putanje, papire, sve), u koju ide da bi neko jeo cufteta (! :isuse: ), a da se ne sludi, izgubi, iskida, dobije seriju nervnih slomova, sa potencijalnim pogubnim pogorshanjem domacih odnosa, to nema shanse, jel tako? :hihi:

 

tipa donesi mi ovo ogledalo (mada ovo vec vuche na bajku, dje cu se ubosti na vreteno, pogledati u ogledalo i pasti na gomilu neochishcenog zita! :lolol: )

Click & Collect i dalje je besplatan u Beogradu.

Link to comment
shanse da ja npr gospodinu objasnim shta treba da mi donese iz ikeje (dam brojeve, putanje, papire, sve), u koju ide da bi neko jeo cufteta (! :isuse: ), a da se ne sludi, izgubi, iskida, dobije seriju nervnih slomova, sa potencijalnim pogubnim pogorshanjem domacih odnosa, to nema shanse, jel tako? :hihi:
 
tipa donesi mi ovo ogledalo (mada ovo vec vuche na bajku, dje cu se ubosti na vreteno, pogledati u ogledalo i pasti na gomilu neochishcenog zita! [emoji38]ol: )
Pa ne znam, ovaj click& collect, ti isklikćeš on pokupi?
Nego oko toga, to negde čeka "na gomili" ili kako?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
58 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa ne znam, ovaj click& collect, ti isklikćeš on pokupi?
Nego oko toga, to negde čeka "na gomili" ili kako?

to znachi da nosi slichnu dozu izvesnog rizika :rolf:

 

neka. icu cu u zagreb do kraja leta, pa cu kupiti shta mi fali. to mi je verovatniji ishod :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...