Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

ovo:

variera-drzac-plasticnih-vrecica__23136_

 

 

ja sam mislio da to svi imaju. samo ja sam ih dovukao jedno 30. 

 

evo nasao sam i na nasem sajtu http://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/80010222/

 

E to sam i ja dobio pre nekoliko godina na poklon al se nisam setio da okačim negde s unutršnje strane elementa nego me živciralo onako stalno na oku. Ružno i plastično s milijardu nabijenih kesa čeko sam samo neki bing beng prasak il da nas sve jednom proguta ko crna rupa.

 

Plastične kese su stvarno zlo najveće, verovatno zavera neka ozbiljna. Najgore kad kupiš 10 stvari a kasirka po difoltu krene da ih pakuje u 7-8 kesa. No dohako sam tome odnedavno, Dobijem uz flašu CocaCole  i neki njihov promo ceker., Platneni, dugačkih ručki, nosi se na ramenu, puno stane a ruke slobodne. Može da se smota u mali džep al jebački mi stoji pa ga nosim stalno. I na pijac i na poso i u šetnju.

 

sexyceker1.jpg

A kupio sam još i takavi crni za večernje i svečanije prilike

 

sexyceker2.jpg

 

 

 

 

Link to comment

ovako ce da bude: ima Srbin da porani pa kad se uveri da je ono tamo samo krshina i fusheraj a jos i skupo ima da ode i da se najede shveckih cufti i kolaca.

Link to comment

video je srbin krshinu i fusheraj(onaj koji je posećivao sajam nameštaja) kod matisa i forma idealea. a nadam se da će i ostali medium range proizvođači videti da dizajnom ne može da se bavi gazidina mala, a da postoji i nešto što se zove ergonometrija, ono kad sedneš pa te ivica otomana™ ne preseca na pola butine i ne bude ti bolno sedenje posle pola sata, pa izbor materjala i tako to

 

ono mog mizernog iskustva sa šveđanima govori da ono što vredi košta, ali mogu da se nađu pristojni komadi nameštaja za više nego pristojne novce, dok su za ove zajebancije tipa kutija za kese i ostalo neprejebivi.

 

a ćufte su extra

Link to comment

 

Plastične kese su stvarno zlo najveće, verovatno zavera neka ozbiljna. Najgore kad kupiš 10 stvari a kasirka po difoltu krene da ih pakuje u 7-8 kesa. No dohako sam tome odnedavno, Dobijem uz flašu CocaCole  i neki njihov promo ceker., Platneni, dugačkih ručki, nosi se na ramenu, puno stane a ruke slobodne. Može da se smota u mali džep al jebački mi stoji pa ga nosim stalno. I na pijac i na poso i u šetnju.

 

sexyceker1.jpg

A kupio sam još i takavi crni za večernje i svečanije prilike

 

sexyceker2.jpg

 

 

 

ja odavno imam naviku nosenja torbe(obicno 2-3)  ali me najvise hebe pijaca tj. voce i povrce,tu stvarno ne mogu da ih izbegnem..iako do 4kom nosim u rukama preko 4kom necega je stvarno zhebano...ostalo nista nije problem

 

ali uvek mi je zabavan zbun kasirke kada kazem da necu kesu.. za sec ili dve ne zna sta sam joj rekla i kako je to moguce,onda jos sec ili dve da joj cucne u mozak .,neke se nikad i ne oporave od toga..

Link to comment

Nije fer, lanena posteljina u Srbiji je skuplja za oko 10 evra (20.000 HUF, a kod na 8999 RSD.

Kupila bih ovo

http://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/20103016/?query=Termometar%2Ftajmer+za+meso

ovo je jedna od najkorisnijih spravica ikad. imas tajmer a kad zavuces ovaj gajtan imas termometar za meso. odlican, sluzi godinama. kupio i majci i ona prezadovoljna - uglavnom zbog zvuka. odlican, jak, iritirajuci. jako bitno jer ga koristi kao podsetnik kad nesto stavi na sporet ili u rernu. starija zena, zaboravlja, dobro joj dodje. a moram priznati i meni sve cesce bas za to sluzi. mesni termometar je isto car. mnogi pipavi recepti uspeli bas zahvaljujuci njemu. najtoplija preporuka.

Link to comment

imas dosta recepata koji navode (uz vreme) i do koje maksimalne temperature u sredini komada mesa/ribe bi se taj komad trebao peci/kuvati da se ne bi prepekao/prekuvao/presushio. pa umesto da ubodes cackalicom/viljuskom/nozem i gledas ima li krvi, ti bocnes vrh ovog gajtana u meso, procitas temperaturu i na osnovu toga zakljucis da li je peceno/kuvano ili treba jos. to je isto kao ovo dole al ima i tajmer pa je stoga korisnije.

 

 

 

BKS055853.jpg.rendition.largest.ss.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...