Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

ne bi me cudilo.

pre sam imala VW jettu, krenula da se kvari posle mesec dana....assembled in fucking mexico! brate mili, samo sam ja znala da je koristim....moras da znas foru kako otvaras vrata, kako palis, kako prebacujes u parking...ma idi..nikad vise VW.

Link to comment

ne bi me cudilo.

pre sam imala VW jettu, krenula da se kvari posle mesec dana....assembled in fucking mexico! brate mili, samo sam ja znala da je koristim....moras da znas foru kako otvaras vrata, kako palis, kako prebacujes u parking...ma idi..nikad vise VW.

 

Šalio sam se. Pretpostavljam da postoje proizvodni i distributivni centri širom sveta, pa da se u skladu sa tim i plasiraju proizvodi kroz maloprodaju.

A za VW ne brinem, pronalaze nova tržišta

Link to comment

Imam od ranije daleko zgodniji držač za poklopce, šrafi se sa unutrašnje strane vrata donjih kuhinjskih elemenata (ormarića). Isto je iz ikee, ali izgleda da ga više ne prave.

to je carski. keva ima takav, nije iz ikea al prakticniji kurac za poklopce nijesam vidla

Link to comment

IKEA trpezarijski ato od hrastovine u ruralnom stilu kosta oko 500e.Sto je za 6 osoba.Kada ga uporedim sa stolom neke Danske kuce dizajna koji kosta 2,3 soma,ne vidim nikako da je pet puta losiji.Jedino sto ces imati da se pohvalis.I da budes nobles.Ima IKEA jako dobru konfekciju.Mozda sam malogradjanin,ali meni su oni vrlo ok u nekom gornjem srednjem rangu svojih proizvoda.

Link to comment

Meni se Ikea jednostavno ne svidja. Na nameštaj mislim. Naprosto mi je hladno i neprijatno. Međutim, seo sam u nekoj čekaonici gde su imali onu njihovu beržeru, i raspametio se koliko je udobna. Od tada je želim i imam u planu

Link to comment

 

 

Zamenik gradonačelnika Beograda Andreja Mladenović i gradski menadžer Goran Vesić ocenili su da je oko kompleksa robne kuće IKEA kod Bubanj potoka izgrađena putna i prateće infrastrukture veće vrednosti od onog što je dogovoreno s tom švedskom firmom. Od 5. avgusta kreće autobuska linija od okretnice na Bežaniji preko Novog Beograda za Ikeu.
Link to comment

sto rece maharaja, ikea je super za case, tanjire, salvete, cediljke i takvu neku potrosnu robu. dizajn je prihvatljiv a cene dovoljno niske. dobre su im i razne kuke, sipke, kutije, pregrade itd, za skladistenje svega i svacega. prakticne a ne preskupe. a najbolja stvar koju sam tamo kupio (osim cuvenog drzaca za plasticne kese) je magnet za drzanje nozeva na zidu. cak sam stavio par i na jednom drzim nozeve a na drugom kutlace, kasike za sipanje, otvarac za konzerve, makaze i jos kojesta kabasto sto pravi frku u fiokama. onda u fioke mogu lepo da stanu folije, kese za djubrad, krpe, lastike, lepkovi, baterije i ostali krs koji se vuce okolo. fala im za to. 

 

fintorp-magnetna-sina-za-nozeve__0464060

Link to comment

mudro.

 

mada ni ova ujdurmica nije losa. moze da se okaci na zid, na vrata, na razno a staje oho-ho kesa u to. kese su lako dostupne zahvaljujuci ovim silnim rupama, cak mozes i da biras a da ne povadis sve kese napolje. 

Link to comment

ja za to rabim onu flašu od 2.5l akva vive, isečenu

 

čuvam prirodu

:fantom:

Pics or...

A čak mislim da je oriđiđinamena ovoga za rolne sa ubrusom...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...