Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

2 hours ago, mraki said:

Milsim da cu rizikovati sa tim od soma i po

Imam taj, iako kaže da ima teflon+, to je neki fol teflonski premaz, ima debelo dno, odličan je za dinstanje, ali nije nikakav za prženje.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Jebote, kakav je ovo raspad od sajta i internet prodavnice, prosto neverovatno.

Keva naravno nije uspela da se snadje, nije ni čudno. Šifru zaboravili, pošaljem zahtev za reset iste, ne stiže ništa. Pošaljem opet, ništa. Stigne 5 sati kasnije dva komada ali neće da prihvati ni jednu. Posle par pokušaja, sad je već blokiiran nalog, stigao mail da zovem kol centar da odblokiram. Tamo naravno jedva dobijem nekoga juče ujutro, kaže prosledio kolegama i da očekujem mail sa resetovanim nalogom i novom šifrom u roku od sat vremena. Pošto ni do danas  popodne nije stigao, pozovem opet. Kaže drugi lik da će pokušati odmah dok sam na vezi da sredi to. Tvrdi da profil nije zaključan već samo šalje novu šifru, čekam na vezi par minuta da stigne, nema. Stiže 20 minuta kasnije, sajt kaže nepostojeća. Stigne ubrzo još jedna koja je upalila. :huh:

A sama e-prodavnica tek, korpa je “spisak za kupovinu” i tu već stoje sve stvari kupljene još zimus, najpre njih treba obrisati. 100 nekih nepotrebnih koraka do konačne kupovine,  ponovno kucanje svih podataka iako ih imaju od registracije, neće da prihvati kopi-pejstovan Family broj koji donosi odredjene popuste. Već iznerviran nastavim bez toga jer je neka sića, i onda pri sledećem koraku vidim da je ipak prihvaćen. To sve košta 500 dinara. Prvi slobodan termin za dostavu je ponedeljak. 

Edited by mraki
Link to comment
On 14.8.2018. at 11:33, Katikon said:

Inače, u ikei mi je bilo toliko bez veze uživo, ono je magacin, nije lepo kao u Pešti i slošilo mi se do tamo da sam kao poslednji kreten otišla u restoran i uzela čokoladu i 3 kroasana (ne ćufte, ne lososa) i sedela i pojela to gledajući u jednu tačku i onda uzela još 9 kroasana za ukućane i od tad imam 200 kila viška, a bilo je 20. 

 

 

Zvuci kao nemacka IKEA koju sam upoznao. Mada morao bi covek za puni ugodjaj da se sretne sa bezobraznom dzukelom koja popisuje sta hoces, ali tako da ti zapise nesto sto nema i da onda 15 minuta po magacinu trazis nesto sto nema, da bi nakon toga druga bezobrazna dzukela rekla sta on tu moze i sta ga smarate. Uz posle pola sata cekanja na kasi.

 

Najgora prodavnica na svetu.

Link to comment
11 hours ago, I*m with the pilots said:
11 hours ago, Caligula said:
Kupili ovo za dijete, super korisna stvar
 
0515389_PE639895_S5.JPG&key=0b23a58a2c95ab23c76637b3daa93de7723d118ebdac142f1d34b61f85b87cfc

Šta je ovo zapravo?

 

Radni asstall podesive visine i nagiba, zgodan za duugo decije crtanje i tisinu

Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

 

Radni asstall podesive visine i nagiba, zgodan za duugo decije crtanje i tisinu

 

Kad god sam čuo tišinu iz dečije sobe, znao sam da pravi neko sranje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...