Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

čipovi su za sisice. ništa igri nije falilo kad su bile samo dve divlje karte.

sve to služi samo da se igra dopadne većem broju dvanestogodišnjaka i da se učini što lakšom.

Link to comment

То је тачно, али када се већ у стратегију убацују аркадни моменти, боље је да буде овај него глупи АОА.

 

Baily 6.0

Coutinho 9.0

 

Кутињо је у реду скроз за те паре, али ме брине колико ће Валенсија да буде. 6.5? Мислим, стварно...

Link to comment

Auuu... vratio se Prslin, sevaju cene igraca, fantazi poceo al jos ne znamo... bem ti more, sta ja propustam. Srecom vratih se na vreme :D

 

Dobrodoso nazad Prsline :)

 

Gilfi, jel ces ti da otvaras Premer?

Link to comment

Na hitnoj sednici Saveza odluceno je da Prslinu bude zabranjeno ucesce u svim PPP takmicenjima u sezoni 2017/2018, zbog toga sto je predsednici saveza naneo tesku uvredu i povredu casti uporedivsi je sa Vulinom.

Link to comment

Dobrodoso nazad Prsline :)

 

Gilfi, jel ces ti da otvaras Premer?

:lolol:

al šamara iskudija, kao dobrodošo a onda ga disuje najbrutalnije. jebo Prslinov topik, nek se igraju deca mi ćemo da otvaramo svoju temu :nobles:

#pišajposirotinji

Link to comment

Prslin je vec najavio da krece od dna, zato pitam  :unsure:

 

Inace, ja sam upao u ligu bas umesto njega, jer sam bio 6. u Brodu, pa me je nova komesarka koptirala u Premer nakon njegovog odlaska. Za moj proboj u Premer su zajednickim snagama zasluzni Prslin i Tola  :wub:

Edited by adasevic
Link to comment

Адашевићу, хвала на добродошлици и честитке на заслуженом пласману. Ниси ти ушао у Премер само зато што сам ја изашао, већ зато што си био бољи од свих осталих на листи чекања. И супер је да Гилфи региструје Премер када се отвори сајт, само не знам што то не ради Толаа?

 

Na hitnoj sednici Saveza odluceno je da Prslinu bude zabranjeno ucesce u svim PPP takmicenjima u sezoni 2017/2018, zbog toga sto je predsednici saveza naneo tesku uvredu i povredu casti uporedivsi je sa Vulinom.

Толаа са се банује због откривања садржаја ПМ-ова. :fantom:

 

А ево може бан и за мене јер ћу да откријем Малкинов РЛ идентитет:

 

320x0_dragan-todorovic.jpg

 

Edit:

Gabriel Jesus 10.5

Edited by Прслин
Link to comment

Prslin je vec najavio da krece od dna, zato pitam :unsure:

 

Inace, ja sam upao u ligu bas umesto njega, jer sam bio 6. u Brodu, pa me je nova komesarka koptirala u Premer nakon njegovog odlaska. Za moj proboj u Premer su zajednickim snagama zasluzni Prslin i Tola :wub:

sori, ja sam glup, mislio sam da pozivaš Gilfija da otvori topik :isuse:
Link to comment

Edit:

Gabriel Jesus 10.5

radi se o navalnom igraču Mančester Sitija, od zimus je u njihovim redovima. znaće Ruxin više da ti kaže o njemu, već godinama prati njegove igre u dresu najdražih boja.
Link to comment

Хвала, Малкине. Мало ме збунило оно "Исус", али сада ми је јасно.

 

Него, време је за праве шокове...

 

Милнер дефендер 6.5, Моузес дефендер 6.5, Брант мидфилдер 5.5, Фирмињо форвард 8.5

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...