Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko mi kaže? Svileni pederski isprdak Toni Bler Prslin! Ti nekom kažeš da je svilen a onomad si se opraštao kao previše je ovo za tebe, ne možeš da izdržiš itd. Ti si uvreda za nas muškkarčine koji ovde od početka krvarimo sa svojim timom od koga dobijamo samo krv, znoj i suze ali ne odustajemo!

Link to comment

:lolol:

 

Ko mi kaže? Svileni pederski isprdak Toni Bler Prslin! Ti nekom kažeš da je svilen a onomad si se opraštao kao previše je ovo za tebe, ne možeš da izdržiš itd. Ti si uvreda za nas muškkarčine koji ovde od početka krvarimo sa svojim timom od koga dobijamo samo krv, znoj i suze ali ne odustajemo!

 

Смежурано кенгурово мудо Моћо! Ја сам пре годину дана погинуо, а сада сам устао. Ти да погинеш, максимално би после тога могао можда да се придигнеш или на бок да се окренеш.

Link to comment

Vašingtonski seksualni manijače Prsline ti nisi pre godinu dana poginuo nego si pobegao sa fronta kao lažljiva haška pederčina i sada kada je pobeda blizu vraćaš se da se omrsiš! Neće moći!

Link to comment

Сведоку одбране Слободана Милошевића у хашком процесу Моћо, моје прошлогодишње напредовање ка позадини и храбро освајање резервног положаја ће бити опевано у десетерцу за нашега живота и лично ће Лес Клејпул да га изведе на гуслама седећи на тенку испред Војног музеја у тренутку мог иминентног тријумфа у Бетону и класику! А Љоренте је 7.5 милиона, док је Ланзини 7.0!

Link to comment

Здраво, милане037. Да ли си ти у Бетону? Није ваљда да си имао 48 постова за целу сезону? Аууууу. 

 

Па, добро. Први мачићи и тај рад. Ове године минимум десет пута толико. Гледај, уопште није проблем: мало гифови, мало малкину да нема везе, мало да је Толаа безвезе... Моћа је небитан, њега прескочиш... мало да је Лукаку кеса а онда му даш капитенску и очас посла си на 15.000 постова. 

 

 

399622_214669318613605_100002116150154_4

 

dac92f457fea6c42e99e276277227060.gif

 

Ево и комплетног списка до сада објављених цена играча:

 

FWD Alexandre Lacazette Arsenal 10.5m FPL Tweet GK Tom Heaton Burnley 5.0m FPL Tweet MID Anthony Knockaert Brighton 6.0m FPL Tweet MID Cesc Fabregas Chelsea 7.0m FPL Tweet FWD Joshua King Bournemouth 7.5m Bournemouth Tweet FWD Christian Benteke Crystal Palace 8.0m CP Tweet MID Tom Ince Huddersfield 6.0m FPL Tweet DEF Harry Maguire Leicester 5.0m FPL Tweet MID Mohamed Salah Liverpool 9.0m FPL Tweet MID Davy Klaassen Everton 7.5m PL Website Article MID Leroy Sane Manchester City 8.5m FPL Tweet MID Nathan Redmond Southampton 6.5m FPL Tweet MID Joe Allen Stoke 5.5m FPL Tweet MID Dele Alli Spurs 9.5m PL Website Article FWD Dwight Gayle Newcastle 6.5m PL Website Article MID Paul Pogba Manchester United 8.0m PL Website Article MID Manuel Lanzini West Ham 7.0m FPL Tweet FWD Fernando Llorente Swansea 7.5m FPL Tweet

 

 

Без представника су још Вест Бром и Вотфорд. Након што њих објаве, што би требало да буде током дана, можемо да очекујемо старт сезоне. 

Edited by Прслин
Link to comment

@Прслине, ја сам прошле сезоне у PPP SHIP bio 6. ,a укупно 33. од 107 такмичара,што ми је једна од лошијих сезона мора признати,нада се да ћу ове бити много бољи.Обећавам да ћу се потрудити да мало више пишем.

 

Sent from my SM-J7108 using Tapatalk

Link to comment

Извини, нисам хтео да потценим него сам по броју постова претпоставио да си краће овде. А и то за писање... Сви смо пунолетни осим Моће, а и он је малолетан само интелектом док је физички шездесетогодињак. То значи да је свако словодан да бира да ли ће да пише или не. Ја се зајебавам да мора да се пише много јер је мени фантази драг највише због ове форумске зајебанције. Да су само бодови у питању, сви бисмо ионако играли неке рендом лиге. Али, свако за себе одлучује - ако ти се не пише, не пиши, нема везе; ако ти се пише, супер! У оба случаја срећно у новој сезони.

Link to comment

Није, није... :blush:

 

Представљен Кеса са хаштагом #RedRom. Није прошло ни пола сата и:

 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...