Jump to content
kud u maglu Simoviću

Super liga - Zabava miliona

Recommended Posts

pbg12345

koja je fora sa poledicom? osim sto je cacanin :heart: (vidis hoste, jos jedan primer koji potvrdjuje pravilo :fantom:)

covek godinama pise o gadostima srpske fudbalske mafije, svaka mu cast

a ovo jeste ozbiljan problem u najavi

kud u maglu Simoviću

on je valjda predsednik sindikata prof fudbalera. nesto se trti, proziva lokalni sns, ad hominem

a meni deluje da bi se rado video na terazijama 35

pbg12345

jeste, odnosno bio je, valjda je jos uvek

ne znam jbg, voleo bih da nisi u pravu

a i cini mi se da ih redom poliva i to traje bas dugo, da bi se moglo svesti na nekakvo selktivno gadjanje zarad ovog sto kazes

kud u maglu Simoviću

pa vidim da na razno razne anomalije pre svega u fudbalu ne reaguje. odnosno pravi se slep

nekako me podsetio, po delovanju, na vesketovo udruženje za spas fudbala. ono kad se učlanio u jul mislivši da će tako dobiti vetar u leđa. posle je vrlo brzo preplivao, možda čak i pre 05.10.

na to me asocira

možda je do mene

pbg12345

o jebemu kumse, bas imamo razlicito vidjenje coveka

kakav crni jul, poledica maksimalno poliva po snsu i najvaznije vucicu

baci mu samo letimican pogledn na tvitove

to definitivno nije put koje biraju danasnje podguzne muve u srbiji

Goranz
1 hour ago, pbg12345 said:

a ovo jeste ozbiljan problem u najavi

I nije baš, gradi se par novih naselja u Beogradu pa će svi Zvezdini igrači na vreme biti zbrinuti.

kud u maglu Simoviću
Posted (edited)
36 minutes ago, pbg12345 said:

o jebemu kumse, bas imamo razlicito vidjenje coveka

kakav crni jul, poledica maksimalno poliva po snsu i najvaznije vucicu

baci mu samo letimican pogledn na tvitove

to definitivno nije put koje biraju danasnje podguzne muve u srbiji

put, na put me asocirao

a ne na udruzenu levicu

tipa fsj u senci

deluje kao tip koji je pikirao kokezinu fotelju. i da ga boli paja za fudbal i igrace, vec fura svoju agendu

e

ja ne znam coveka, ovo mi je samo utisak o njemu kroz tvitove

Edited by kud u maglu Simoviću

Milosh76

Gadja covek opsta mesta, nikad nista nije dokazao/no, a ima milion optuzbi na tudj racun.

Mozda ako bi se fokusirao na jedan problem, pa da ga dovede do kraja, ovako samo sipa optuzbe i kad imaju logike i smisla i kad nemaju.

MiddleClass

Poledica? Zvuci kao neki ustasa...

Milosh76

Srpsko elitno takmičenje ima novo pravilo. Ono glasi da će ubuduće svi timovi mečeve Superlige Srbije morati da počnu sa minimum dva igrača mlađa od 21 godine.

Pošto pravilo počinje da važi tek od sezone 2020/2021, to znači da će od Crvene zvezde preko Partizana svi morati da imaju u startnih 11 bar dva momka rođena posle 1. januara 1999. godine.

– Ukoliko se za vreme prvog poluvremena utakmice vrši zamena igrača uzrasta do 21 godine, a nakon njegovog izlaska iz igre u toj ekipi ne ostane obavezan broj igrača uzrasta do 21 godinu, umesto njega u igru može ući samo igrač uzrasta do 21 godine.

Ted
Posted (edited)

ja sam pre za pravilo da utakmicu moraju da pocnu najmanje dva igraca koja znaju da igraju fudbal....bez obzira na godiste i drzavljanstvo

Edited by Ted

Nikodije

prelepa igra cukarickog juce protiv armenaca. konstantan presing, lopta koja ide prema napred, stalno se nesto desava, uvek neka ideja, a sve neki mladi no name igraci... bio sam u cudu da neki nas tim igra tako, treba obratiti paznju na njihovog trenera, valjda ga nece proglasiti za jeretika i spaliti na lomaci. kakav praznik za oci nakon milojeve zvezde i radnickog sime krunica.

Edited by Nikodije

Jozef K.

Mogli su deset da daju.

Meni je ipak hit Radnički. Dibidus nemaju pojma. Kako su oni ispred Partizana koji je flit za Zvezdu to može samo u Kokeza ligi.

Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Ostalo 2-3 startera iz prosle sezone, kada je ekipa zaista bila dobra. Ovo sada je em sakupljeno zbrdazdola, em su imali zajedno vrv 3 treninga, sa sve onim u Talinu... plus Simo i onda tako :frust:

darkonet

zasto tako za Simoa...on se bori, on se ne boji, on ne da na svoj klub, on ne da na sebe i nikad nece dati..tenzije su velike