Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

36 minutes ago, pbg12345 said:

o jebemu kumse, bas imamo razlicito vidjenje coveka

kakav crni jul, poledica maksimalno poliva po snsu i najvaznije vucicu

baci mu samo letimican pogledn na tvitove

 

to definitivno nije put koje biraju danasnje podguzne muve u srbiji

put, na put me asocirao

a ne na udruzenu levicu

 

tipa fsj u senci

 

deluje kao tip koji je pikirao kokezinu fotelju. i da ga boli paja za fudbal i igrace, vec fura svoju agendu

 

 

e

ja ne znam coveka, ovo mi je samo utisak o njemu kroz tvitove

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Gadja covek opsta mesta, nikad nista nije dokazao/no, a ima milion optuzbi na tudj racun.

 

Mozda ako bi se fokusirao na jedan problem, pa da ga dovede do kraja, ovako samo sipa optuzbe i kad imaju logike i smisla i kad nemaju.

Link to comment

Srpsko elitno takmičenje ima novo pravilo. Ono glasi da će ubuduće svi timovi mečeve Superlige Srbije morati da počnu sa minimum dva igrača mlađa od 21 godine.

Pošto pravilo počinje da važi tek od sezone 2020/2021, to znači da će od Crvene zvezde preko Partizana svi morati da imaju u startnih 11 bar dva momka rođena posle 1. januara 1999. godine.


– Ukoliko se za vreme prvog poluvremena utakmice vrši zamena igrača uzrasta do 21 godine, a nakon njegovog izlaska iz igre u toj ekipi ne ostane obavezan broj igrača uzrasta do 21 godinu, umesto njega u igru može ući samo igrač uzrasta do 21 godine.

Link to comment

ja sam pre za pravilo da utakmicu moraju da pocnu najmanje dva igraca koja znaju da igraju fudbal....bez obzira na godiste i drzavljanstvo

Edited by Ted
Link to comment

prelepa igra cukarickog juce protiv armenaca. konstantan presing, lopta koja ide prema napred, stalno se nesto desava, uvek neka ideja, a sve neki mladi no name igraci... bio sam u cudu da neki nas tim igra tako, treba obratiti paznju na njihovog trenera, valjda ga nece proglasiti za jeretika i spaliti na lomaci. kakav praznik za oci nakon milojeve zvezde i radnickog sime krunica.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mogli su deset da daju.

Meni je ipak hit Radnički. Dibidus nemaju pojma. Kako su oni ispred Partizana koji je flit za Zvezdu to može samo u Kokeza ligi.

Link to comment

Ostalo 2-3 startera iz prosle sezone, kada je ekipa zaista bila dobra. Ovo sada je em sakupljeno zbrdazdola, em su imali zajedno vrv 3 treninga, sa sve onim u Talinu... plus Simo i onda tako :frust:

Link to comment

Nisam gledao Radnicki, potpuno sam smetnuo s uma da se igra :( Vidim da je losa bila i igra i rezultat. Pogledah sastav i pola tima nisam prepoznao. Gomila nekih Djordjevica, plus Meleg, Jirka i Bojic koji su bukvalno juce stigli u klub u startnih 11. 

 

U principu, gledacu da pogledam revans, nadam se da ce Radnicki da nadoknadi ovaj minus...

 

Taman kad sam skontao da sam propustio Radnicki, poce Cuka, pa sam tu utakmicu odgledao... Ono je bilo sjajno. Celokupan utisak. Jeste da Banants nije bas neki reper, ali nije ni Flora ili Suduva, pa je opet utisak potpuno drugaciji. 

 

Kao prvo, dopalo mi se sto Cuka ima veoma mlad tim i dosta potencijala u njemu. Kao drugo odlicno su bili postavljeni, kretali se i borili svih 90 minuta. Jermeni nisu ljudski centar presli. I na 3-0. u 90-om minutu su kidisali da daju jos jedan. Istina promasili su bar jos toliko golova ali nema veze. 

 

Od starijih igraca imaju Belica (32) na golu, Puskarica (34) na stoperu i recimo Cirkovica (28) na desnom beku i Docica (26) na zadnjem veznom. 

U startnoj postavi su im bili desno krilo Vidosavljevic (18), napadac Tedic (19), stoper Sapic (22), vezni Kovac (20), kao i nesto stariji Bogosavac (on im dodje stara kajla, 23), Luka Lukovic (ex Zvezda omladinac, Donji Srem, Vojvodina, Zemun, Muskron - 23), Luka Stojanovic (ex Partizan omladinac, Antverpen - 25). U drugom usli Birmancevic (21), Nikcevic (19) i Djordjevic (20). 

 

Igrali su nekako lagano, lota je lepo cirkulisala i nije bilo davljenja kako nase ekipe znaju da igraju. Stvorili su brdo sansi, golovi su padali iz lepih akcija. Sto je najbolje imaju jos nekoliko veoma zanimljivih igraca koji nisu igrali, a koji ce igrati tokom ove sezone poput Miladina Stevanovica ili Stefana Cvetkovica.

 

Ne znam da li protiv Moldea igraju prvu ili drugu kod kuce, ali cu da se potrudim da odem da gledam... 

Link to comment
ko je bojic?
Bojovic, ne bojic, moja greska. Obojica su igrali za lucane prosle godine pa je vezni bojic otisao u vosu, a napadac bojovoc u radnicki...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment



Superliga 2019/20 počinje u petak, a šestorica sudija sa liste odustala su u ponedeljak!

Četiri dana uoči starta fudbalskog šampionata, koji će biti odigran prema novim pravilima, dvojica glavnih i četvorica pomoćnih arbitara nisu želela da nastupe na obaveznom testu fizičke spreme, piše "Sportski žurnal".

Testove na redovnom seminaru sudija nisu istrčali Danilo Grujić i Novica Ađelovski, kao i kvartet "mahača" - Svetlana Bilić, Darko Savović, Milan Minić i Miroljub Petković.

Beogradski list navodi da su Grujić, Anđelovski i Bilićeva odustali zbog povreda i da će novu šansu imati za mesec i po dana, što znači da ih Sudijska komisija neće delegirati u prvih šest, možda i sedam rundi.

:lolol:

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...