Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Najbolji srpski "mahači" Milovan Ristić i Dalibor Đurđević odlučili su iznenadada da se penzionišu, pa ih ubuduće nećemo gledati na srpskim terenima.

 

Ipak, najbolje pomoćne sudije koje smo imali u poslednjoj deceniji ostaće u našem fudbalu pošto im je namenjena nova funkcija. Kako prenosi "Sportski žurnal", Ristić i Đurđević će ubuduće mečeve pratiti iz VAR sobe u Staroj Pazovi

 

Prethodno je i Milorad Mažić dobio funkciju u srpskom fudbalu i biće specijalni savetnik, dok je novi predsednik Sudijske komisije Dejan Filipović.

Link to comment
On 14.6.2021. at 16:38, kud u maglu Simoviću said:

var se zahuktava u fudbalskoj srbiji

imao sam dozu skepse, al izgleda da sam džaba sumnjao u kostadina & co

izgleda ne ide sve po loju, trenutno kako stvari stoje biće ga al ne od prvog kola novog prvenstva

Link to comment

Sad me brine ovo što su Zvezda i Partizan predložili Fudbalskom savezu Srbije, da se liga skrati na 12 klubova. Pa šta to znači, da ukinemo fudbal u Vranju, Zaječaru, Leskovcu, Loznici…zašto gradimo stadione? Da igraju pet klubova iz Beograda, tri iz Novog Sada i da ukinemo sve? Ali, oni znaju bolje nego mi, šta ćete – rekao je predsednik Aleksandar Vučić

Link to comment
On 26.6.2021. at 19:52, Milosh76 said:

Sad me brine ovo što su Zvezda i Partizan predložili Fudbalskom savezu Srbije, da se liga skrati na 12 klubova. Pa šta to znači, da ukinemo fudbal u Vranju, Zaječaru, Leskovcu, Loznici…zašto gradimo stadione? Da igraju pet klubova iz Beograda, tri iz Novog Sada i da ukinemo sve? Ali, oni znaju bolje nego mi, šta ćete – rekao je predsednik Aleksandar Vučić

 

ovaj kad ne bi imao mišljenje o nečemu, nastupio bi smak sveta.....mislim, reč je čoveku (da se ne izražam teže) koji poteže tešku artiljeriju povodom izbora za mesne zajednice......nema dalje

 

kada sam počeo da čitam post pomislio sam da je @Milosh76 počeo da gubi razum, usled vrućine ili čega već.....kraj poslednje rečenice ipak je doneo olakšanje

 

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...