Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Verujem da tako mislis, za razliku od mene. Ja sam tebe pitao, nisam nista tvrdio... a ti izgleda ne razlikujes pitanje od tvrdnje...

 

OK, nema veze

Link to comment

pa ok, mozda si u pravu, ne znam. i tako nikada nije bilo nikakvih dokaza da je kod nas bilo sta namesteno, a ti svaki put trazis dokaze. nemam dokaze.

Link to comment

Samo sam te pitao da li su grobari namestili da izgube u Subotici? Nista vise!

 

Sad im visi drugo mesto jer ako oni i Vosa budu imali iste rezultate u sledecem kolu, u poslednjem u  NS se odlucuje ko je drugi i ko kasnije ide  u kvalifikacije za LE. AKo Zvezda osvoji Kup, drugi na tabeli ide iz II kola sto znaci Partizan ili Vosa.

 

Zato je vrlo cudno tvrditi da su grobari namestili da izgube od svoje filijale iz Subotice, posto su im bodovi potrebniji.

 

Ne znam gde si tu video branjenje bilo koga i bilo cega, obicno pitanje od koga si napravio svetsku zaveru.

 

 Pogotovo sto na JNA dolazi Cuka, a Vosa ide u goste Indjiji. AKo bude X u BG, to poslednje kolo ce biti vrlo bitno

 

29.KOLO, 14.06.2020

PARTIZAN - ČUKARIČKI
INĐIJA - VOJVODINA

 

 

30.KOLO, 20.06.2020

VOJVODINA - PARTIZAN

 

2 Partizan 28 61
3 Vojvodina 28

59    

Edited by Milosh76
Link to comment

ziv nisam da docekam rasplet. mozda nekada u buducnosti i borba za prvaka bude tako uzbudljiva. u prethodnih 30 godina nije bila, doduse. al treba se nadati.

Edited by Nikodije
Link to comment
29 minutes ago, Milosh76 said:

Samo sam te pitao da li su grobari namestili da izgube u Subotici? Nista vise!

 

Sad im visi drugo mesto jer ako oni i Vosa budu imali iste rezultate u sledecem kolu, u poslednjem u  NS se odlucuje ko je drugi i ko kasnije ide  u kvalifikacije za LE. AKo Zvezda osvoji Kup, drugi na tabeli ide iz II kola sto znaci Partizan ili Vosa.

 

Zato je vrlo cudno tvrditi da su grobari namestili da izgube od svoje filijale iz Subotice, posto su im bodovi potrebniji.

 

Ne znam gde si tu video branjenje bilo koga i bilo cega, obicno pitanje od koga si napravio svetsku zaveru.

 

 Pogotovo sto na JNA dolazi Cuka, a Vosa ide u goste Indjiji. AKo bude X u BG, to poslednje kolo ce biti vrlo bitno

 

29.KOLO, 14.06.2020

PARTIZAN - ČUKARIČKI
INĐIJA - VOJVODINA

 

 

30.KOLO, 20.06.2020

VOJVODINA - PARTIZAN

 

2 Partizan 28 61
3 Vojvodina 28

59    

Ne znam da li je ono juče u Subotici namješteno, ali to da rizikujemo da budemo treći, a ne drugi nije nikakav argument.

Naime, potpuno je svejedno da li si drugi ili treći.

Link to comment
Ne znam da li je ono juče u Subotici namješteno, ali to da rizikujemo da budemo treći, a ne drugi nije nikakav argument.
Naime, potpuno je svejedno da li si drugi ili treći.
Nije, drugi kasnije krece u kvalifikacije za LE
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:
1 hour ago, BWA said:
Ne znam da li je ono juče u Subotici namješteno, ali to da rizikujemo da budemo treći, a ne drugi nije nikakav argument.
Naime, potpuno je svejedno da li si drugi ili treći.

Nije, drugi kasnije krece u kvalifikacije za LE

 

1 hour ago, levi said:

da ali ako počnu jedno kolo ranije, uzeće više bodova za Uefa ranking.   win win

 

1 hour ago, Nikodije said:

i uigrace se. kada su kasnije poceli (zaglebje) ispali su odmah

 

Evo ja kao deklarisani Slaninar da prilozim svoja $0.02 - nama bi kasnije kretanje u LE najverovatnije znacilo ispadanje nakon samo dve odigrane evropske utakmice, ako krenemo ranije mozda nas i ukenja pa nekog izbacimo i odigramo jos dve.

 

Nama je od preostalih utakmica ove sezone najvaznija ova sledeca u kupu protiv Cuke, da udjemo u finale pa da se malo lozimo da kao fol mozemo nesto da napravimo u finalu. Sto se tice prvenstva, Evropa je matematicki obezbedjena (osim ako Cuka ne uzme kup a TSC nas pretekne na tabeli - a i tu pretnju eliminisemo izbacivanjem Cuke iz kupa) sto znaci da su ambicije ispunjene a sve preko toga pa i eventualno drugo mesto je cisti bonus. Lepo zvuci za kafanska nadgornjavanja sa navijacima blizanaca ali prakticno sto se tice ucinka u Evropi slabe vajde mi imamo od toga (vidi prvi pasus).

 

No s obzirom na sve, gde smo bili pre godinu dana i kakvo rasulo vlada u klubu, sama cinjenica da se dva kola pre kraja diskutuje o mogucem drugom mestu deluje kao cista naucna fantastika. Pa eto, neka bude ovo jos jedno Vosino evropsko leto, da nam se posreci pa skinemo jos neki skalp tipa Sampa / Bursa da se i mi malo radujemo pre nego sto se vratimo u kaljavu realnost Smesne Lige Srbije... :mellow:

Link to comment
12 minutes ago, Radoye said:

 

 

 

Evo ja kao deklarisani Slaninar da prilozim svoja $0.02 - nama bi kasnije kretanje u LE najverovatnije znacilo ispadanje nakon samo dve odigrane evropske utakmice, ako krenemo ranije mozda nas i ukenja pa nekog izbacimo i odigramo jos dve.

 

Nama je od preostalih utakmica ove sezone najvaznija ova sledeca u kupu protiv Cuke, da udjemo u finale pa da se malo lozimo da kao fol mozemo nesto da napravimo u finalu. Sto se tice prvenstva, Evropa je matematicki obezbedjena (osim ako Cuka ne uzme kup a TSC nas pretekne na tabeli - a i tu pretnju eliminisemo izbacivanjem Cuke iz kupa) sto znaci da su ambicije ispunjene a sve preko toga pa i eventualno drugo mesto je cisti bonus. Lepo zvuci za kafanska nadgornjavanja sa navijacima blizanaca ali prakticno sto se tice ucinka u Evropi slabe vajde mi imamo od toga (vidi prvi pasus).

 

No s obzirom na sve, gde smo bili pre godinu dana i kakvo rasulo vlada u klubu, sama cinjenica da se dva kola pre kraja diskutuje o mogucem drugom mestu deluje kao cista naucna fantastika. Pa eto, neka bude ovo jos jedno Vosino evropsko leto, da nam se posreci pa skinemo jos neki skalp tipa Sampa / Bursa da se i mi malo radujemo pre nego sto se vratimo u kaljavu realnost Smesne Lige Srbije... :mellow:

 

Nemoj da se ljutis, ali meni ovo jako smeta. Ako si navijac kluba i podrzavas ga i bodris ga, kako mozes da budes zadovoljan trecim mestom i ulaskom u finale Kupa? Valjda je cilj da tvoj klub bude kandidat za titulu. Ako odbacimo budalastine da je sve odredjeno pre nego sto se izvuku parovi, mislim da Vosa moze da se umesa u titulu, ako odbaci taj luzerski mentalitet "titula je dodeljena, mi se bijemo za trece mesto sa Cukom i ako neko iznenadi". Primer ti je TSC, ljudi igraju srcem, znanjem, fudbalski do kraja, napravili su fini niz i bore se za Evropu. Zabole ih za Zvezdu, Partizan, Vosu... oni igraju za sebe i svoje bodove. Ajde da probate da se izdignete iz prica "titula je za Zvezdu i Partizan, a nama sta ostane". Ne zasluzuje Vosina istorija to, niti svi oni igraci, da ih ne nabrajam, koji su igrali za Vosu.

 

Naravno, to ne zavisi od tebe licno niti od navijaca niti od vasih narko-vodja navijaca, nego od para i Uprave kluba, ali imate Lalatovica koji je za Vosu vise nego dobar trener, radi solidan posao, ako je mentalitet "titula je za Zvezdu i Partizan" nece vam ni Mesi pomoci da budete  prvi.

 

Da sam ja navijac Vose nikad nebih prihvatio mantru da je titula izgubljena u prvom kolu Lige, ma koliko se dogovaralo i namestalo, a to radi i Vosa i Zvezda i Partizan i Surdulica i cela liga...

 

Nadam se da se razumemo, a ove sto ce ironisati i relativizovati, iskreno ti savetujem, ignorisi, ako budes nastavljao  komunikaciju.

 

Da li mislis da Vosa uz 2 ili 3 pojacanja moze da bude konkuretn za titulu sledece sezone?

Link to comment
38 minutes ago, Milosh76 said:

 

 

Ko kaze da sam ja zadovoljan? Ja bih prvi voleo da uzmemo 26 duplih kruna zaredom i jedno 15 liga sampiona ali sam dovoljno mator da znam da se za moga zivota to nece dogoditi.

S ovim sto sad imamo, finale kupa i plasman u Evropu je apsolutni maksimum (pa cak i da titula nije unapred dodeljena, kao sto jeste), a s obzirom gde smo prosle sezone zavrsili da si me pre godinu dana pitao rekao bih ti da ce biti dobro ako se plasiramo u plejof i tako izbegnemo borbu za opstanak. Ovaj Vosin tim ima (za SLS prilike) dobru zadnju liniju, djene-djene sredinu i apsolutno nikakav napad. 2-3 igraca, pre svega krsten spic i 10-ka su minimum da bi ovaj tim licio na fudbalsku ekipu i da ne bude apsolutno jalov u napadu (utakmica s Lucanima sad u 1/4 kupa u proslu sredu je pravi primer - posed i "inicijativa" bez ikakve zavrsnice), e sad da li bi to bilo dovoljno za konkurisanje za titulu - ne verujem, za to bi ipak trebao jedan malo jaci remont i to pre svega organizaciono (uprava & struka) pa tek onda u igrackom kadru.

 

Nama su finansije glavni problem, racuni uvek na ivici blokade, ajd' trenutno smo u politickoj milosti pa nas ne jebavaju s tim ali to ne znaci da poput nekih mozemo na kamaru da navlacimo pojacanja u svakom prelaznom roku bez obzira na minuse na racunima. Mi ako zajebemo nekoga (ili on nas) ko je bez ugovora ili ovo sto imamo u omladinskom pogonu, to su nama jedina pojacanja (ili "pojacanja") u doglednoj buducnosti, a prodacemo svakog za koga stigne ikakva konkretna ponuda. Jbg sve ovo ne znaci da se ja slazem sa ovakvim stanjem ali ne mogu ni da se pretvaram da je drugacije.

 

E dok se to ne resi (a nece skoro) price o jurisu na titulu jednostavno nisu realisticne.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...