Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

 
 
 

Кокеза добио функцију у Уефи

Председник Фудбалског савеза Србије Славиша Кокеза постао је потпредседник Комисије националних савеза у оквиру Уефе, потврђено је Радио Телевизији Србије из Савеза.

 

Та комисија се бави пројектима и расподелом средстава по читавом свету.

pajac čeferin i prodavac benzina slaviša

kakav tandem

:hail:

 


 

Link to comment

 

Nemam reci za ovog coveka i njegov bezobrazluk, ujedno i hrabrost valjda ...

Sve u svemu dobio nekolko cuski u sred igre na najvisem ligaskom nivou .

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
26 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Nemam reci za ovog coveka i njegov bezobrazluk, ujedno i hrabrost valjda ...

Sve u svemu dobio nekolko cuski u sred igre na najvisem ligaskom nivou .

Trebao je da prekine utakmicu. Jednom mora da se stane na kraj ovim pritiscima, napuštanje terena i sl. Penal za Javor je signalizirao pomoćni sudija i bio je u pravu kao i kada nije svirao penal za Inđiju. Kartoni opravdani....Kakvo je ovo bre seljačenje i trebaju da ispadnu iz lige. Uz ove samo nedostaje još i Novi Pazar pa da veselje bude kompletno.

Javor je dobio pošteno ovu utakmicu....što znači, da mi njih dobijamo u Ivanjici...:rolleyes:

Link to comment

i dalje imamo solidne sanse da izborimo ono 15to mesto na rang listi za sezonu 2021/22

dinamovim remijem hrvati su nas sinoc opet pretekli, ali je mala razlika izmedju grka, kiprana, hrvata i nas

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/crank2020.html

vecerasnje utakmice partizana i apoela ce biti dosta znacajne, a zvezdina utakmica sa olimpijaksom bi mogla biti presudna

 

koliko god neverovatno to zvucalo, gledajuci za ovu godinu smo sasvim solidni 9ti u evropi

sa tim sto ce nas belgijanci izvesno preteci

https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/ccoef2020.html

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 7.12.2019. at 20:30, kud u maglu Simoviću said:


 

 

Poštovani,

Čovek koji je snimljen u priznanju nameštanja 3 utakmice zove se Vlastimir Lukić i aktuelni je predsednik FK Loznica iz Loznice.

Vlastimir Lukić je danas pozvao jednog bliskog člana moje porodice da joj objasni koliko je on opasan. Nažalost, nije bio dovoljno hrabar da pozove mene, uglavnom ti hrabri samo zovu osobe suprotnog pola a ona je nakon razgovora bila vidno uznemirena i uplašena.

 

Kroz moj desetogodišnji rad u fudbalu prošlo je na desetine "Vlastimira Lukića" i nikada nijedan nije mogao da me uplaši, niti će. Današnjem "opasnom" Vlastimiru Lukiću javno obećavam da će biti krivično gonjen i da će veoma brzo biti bivši fudbalski funkcioner.

 

S'poštovanjem

Mirko Poledica

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...