Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

3 minutes ago, nikolani80 said:

I mi primecujemo neverovatnu nepobedivost i nedostupnost mocne zvezde. Hoces dokaze....(bili crni sad malo mi). Da li sme neko da uzme trofej osim blizanaca?

 

Odlično primećuješ. 

Istina, u vučićevoj srbiji samo neki vučićev dobar pajtaš može da uzme trofej, recimo tončev i recimo kup, titulu vam ipak neće dati, dovoljno vam je drugo mesto

Edited by Nikodije
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

@constantin

A koju vrstu konkretnosti želiš? Da ti podastrem dokaze da je voždovac- radnički namešteno, ili da ućutim zauvek ako ne mogu?

Ako se sećaš, sve je počelo od kad sam ja mislio da ti tvrdiš da je utakmica nameštena, a nisi gledao utakmicu. Odatle i ono "sigurno je naeštaljka jer Radnički je to" ...

 

Link to comment
14 minutes ago, Jozef K. said:

Ali fenomenalno je da imate potrebu da im objasni te da je ovaj Radnički debelo forsiran klub. Još kad se doda da su predsednik i trener Tončev i Lalatović, onda su forsirano govno.

To nije lepo....i poprilično je navaspitano. Jozefe K..šta je ovo K ? 

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Mrzi me da citam unazad Tihi Don iznad, će mi kaže neko u jednu rečenicu sta hoće sad Prestoničari 

Siže ti je na ovoj stranici...u principu, nema gorih od nas, namestili smo sve i nerviramo ih što potežemo prošlo vreme...Ja sam samo tvrdio da protiv Voždovca nije namešteno, ali default je neprocenljiv i neprevaziđena katgorija. Oni bi da kenjaju po nama, a mi imamo pravo da ćutimo...

Link to comment

Ja samo vidim da zvezdu niko ne sme da pobedi, samo dva kluba joj se suprotstavljaju. Da li nam je dovoljan kup i drugo mesto? Ne, nije. Hocemo i uzecemo titulu, sad ili uskoro, vrlo uskoro.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Siže ti je na ovoj stranici...u principu, nema gorih od nas, namestili smo sve i nerviramo ih što potežemo prošlo vreme...Ja sam samo tvrdio da protiv Voždovca nije namešteno, ali default je neprocenljiv i neprevaziđena katgorija. Oni bi da kenjaju po nama, a mi imamo pravo da ćutimo...

Lopovi viču držte lopova.

 

Link to comment
17 minutes ago, Real sa Nišave said:

Lopovi viču držte lopova.

 

Mogu da nas vređaju...to je valjda taj PPP humor...a mi smo forsirana govna. I onda ti dođe moderator i kaže...e od sad nećemo više, ali..... Kakva skupština opskurnih likova :isuse:

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...