Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, Milosh76 said:

Evo ti nam reci da li Lalatovic odlazi sredinom decembra ili novinari po obicaju lazu?

Sredinom decembra sledi razgovor sa Tončevim o eventualnom nastavku saradnje. 

Link to comment

„Partizan je pošten klub i vode ga pošteni ljudi, Radnički je pošten klub i vode ga pošteni ljudi. Mogu slobodno da kažem da Ivica Tončev jako voli Radnički i Niš i da je jedan od najpoštenijih ljudi u srpskom fudbalu“, kaže strateg Nišlija
Mi nismo namestili utakmicu sa Proleterom, Radnički je ispravan i sa pravom je tu gde jeste. Batici sve najbolje, apsolutno ga podržavam, trenutno igraju malo lošije, ali nije smak sveta. Crvena zvezda je dominantna u našem prvenstvu i sa pravom je tu gde jeste, a isto tako i Radnički je zasluženo tu gde jeste, Radnički je ispravan klub, Ivica Tončev je ispravan čovek, a ja sam ponosan što sam u Nišu i što radim u najpoštenijem klubu u Srbiji", zaključio je Lalatović.

Link to comment
14 hours ago, Lord Stef said:

Oce li Dinamu ostati koji golman do kraja sezone? Evo i ovaj drugi primio gol ala Karius, sto je siguran znak mutnih radnji i shodno tome ima biti liferovan.

Ovaj golman iz kadetske selekcije i tek je napunio 16.....ako je uopšte napunio.

 

Evo ti materijala 5:20 kad se već baviš teorijama zavere...piši UEFA-i 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Nemam adresu jbg.

 

Nego kakve teorije zavere?

O golmanima koji olako pustaju golove pa ih suspenduju......ili sam te ja pogrešno razumeo o ovom junoši iz Vranja.

Link to comment

Recko već poduže vreme kurnja na svoje igrače...kao ono ne zaslužuju dres itd...međutim, izgleda da nije svestan njihovih limita. Morao bi da iscima bar još 4-5 proverenih igrača želi li da se bori za opstanak. Po svemu do sada viđenom ne moraju ni da igraju play out....golmani su najmanji problem njemu...njima.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...