Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neki kažu da je već postao trener zvezde, drugi kažu da nije ni kontaktiran. Navodno je skupština početkom jula, posle toga će se znati više. 

Link to comment

zasto raspad, timovi pod njegovim rukovodstvom nikada se nisu raspadali  :dry:

pride, nekih grandioznih ambicija verovatno ne moze biti pored onako nabudzene buducnosti, stoga ni eventualni raspad ne moze biti tako veliki kao prosle sezone kada je aba morala da se uzme

Link to comment

nekako mi taj tomic deluje kao bolje resenje nego neko slican iz zvezde

 

ako se nema para (a lako moguce i zelje od covica) da se dovede provereno trenersko ime, nego se ide na tako nekog pocetnika, kome su reference da je bio uspesan evropski igrac i(li) da je "nas"

u tom smislu bolje tomic za visegodisnjim iskustvom rada u olimpijakosu, koji pride nije zatrovan ovim nasim blatom

 

jer kapiram da su alternative uspavani topic (koji je meni vise nego gotivan lik, ali ne deluje mi kao osoba za glavnog trenera), gurovic ili neki od anonimusa iz fmp-a

 

onaj jovanovic sto je aktuelni trener fmp-a mi se npr nikako ne svidja. smesno je zvucao na to u seriji protiv borca, arsic je u odnosu na njega zvucao kao greg popovic

Link to comment
nekako mi taj tomic deluje kao bolje resenje nego neko slican iz zvezde
 
ako se nema para (a lako moguce i zelje od covica) da se dovede provereno trenersko ime, nego se ide na tako nekog pocetnika, kome su reference da je bio uspesan evropski igrac i(li) da je "nas"
u tom smislu bolje tomic za visegodisnjim iskustvom rada u olimpijakosu, koji pride nije zatrovan ovim nasim blatom
 
jer kapiram da su alternative uspavani topic (koji je meni vise nego gotivan lik, ali ne deluje mi kao osoba za glavnog trenera), gurovic ili neki od anonimusa iz fmp-a
 
onaj jovanovic sto je aktuelni trener fmp-a mi se npr nikako ne svidja. smesno je zvucao na to u seriji protiv borca, arsic je u odnosu na njega zvucao kao greg popovic
... a zapravo je to jedini kriterijum, ko lepše priča na to. Pravo je čudo onda kako Milojević nema već jedno tri, četiri, titule do sada.
Što se Tomića tiče, dosta dugo je asistent i više bih voleo da za prvi klub koji će da vodi izabere neki drugi klub a ne Zvezdu. Takođe, ne dopada mi se da bilo ko iz tog grčkog sistema antikošarke uopšte dolazi u Zvezdu. Tražimo dalje.
Link to comment

za sada tražimo pare za bilo kakvu ekipu i trenera

 

SNS bagra pritiska, a nema više ni ko da se proda Feneru za milion, biće zajebano :dry:

Link to comment

bilo kakvu ekipu imamo vec sada kada se spoji ovo sto ce ostati u zvezdi + ono sto bi se prebacilo iz fmp-a

 

a pare se traze da se napadnu titule u  ec i aba    :fantom:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...