Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakve veze ima zvezda sa organizacijom f4 u beogradu?

Pa kao ako je vlast vec kupila f4, onda ce i dati dovoljno para zvezdi kako bi imala tim da se bori za f4. Ali ta teorija pada u vodu ovim odlascima najboljih igraca.

Link to comment

Pa kao ako je vlast vec kupila f4, onda ce i dati dovoljno para zvezdi kako bi imala tim da se bori za f4. Ali ta teorija pada u vodu ovim odlascima najboljih igraca.

to je teorija je u startu bila suvise bez mozga da bi padala u vodu. Cuj, sad ce vlast da pljune neke pare i eto Zvezde lagano na f4. mnogo citate bradilka.

Link to comment

Evo da ja odgovorim na sopstveno pitanje - ako si u pravu da imate 11 igraca za vrhunske EL klubove, to znaci da a) radonja pravi super igrace, b) radonja ne uspeva da napravi rezultat na nivou kvaliteta pevca. :)

c) radonja izvlaci maksimum iz tih igraca, pa u njegovom sistemu vrede i vise od stvarne vrednosti
Link to comment

c) radonja izvlaci maksimum iz tih igraca, pa u njegovom sistemu vrede i vise od stvarne vrednosti

Mislim da ne moze bas tako da se kaze. Jeste da je igra npr prilagodjena tako da odgovara nekim igracima (recimo kuzmicu prosle sezone) ali neki igraci su pokazali tako strahovit individualni napredak, recomo simon koji je pod stare dane savladao vecernju kosarkasku skolu i sada razbija, i to nema veze sa sustemom koji sakriva njegove mane koliko sa time da je on stvarno naucio da uzme loptu i krene na ulaz, npr.

Link to comment

Mislim da ne moze bas tako da se kaze. Jeste da je igra npr prilagodjena tako da odgovara nekim igracima (recimo kuzmicu prosle sezone) ali neki igraci su pokazali tako strahovit individualni napredak, recomo simon koji je pod stare dane savladao vecernju kosarkasku skolu i sada razbija, i to nema veze sa sustemom koji sakriva njegove mane koliko sa time da je on stvarno naucio da uzme loptu i krene na ulaz, npr.

ne vidim kako to tvoje negira ono sto sam ja napisao

upravo suprotno

zasto je bas u zvezdi simonovic "eksplodirao"? a ima bas dosta slicnih primera ovih nekoliko sezona

Link to comment

ne vidim kako to tvoje negira ono sto sam ja napisao

upravo suprotno

zasto je bas u zvezdi simonovic "eksplodirao"? a ima bas dosta slicnih primera ovih nekoliko sezona

Napisao si besmislicu da "igraci vrede vise od stvarne vrednosti" sto bi mozda moglo da znaci da radonjin sistem krije njihove nedostatke, a koji ce se valjda otkriti kada odu negde drugde. A ja ti kazem da se tu ne krije toliko, vec su oni postali realno dobri igraci koji ce svuda biti dobri. Zato su toliko i trazeni.

Link to comment

to je teorija je u startu bila suvise bez mozga da bi padala u vodu. Cuj, sad ce vlast da pljune neke pare i eto Zvezde lagano na f4. mnogo citate bradilka.

otkud mene spominjes u vasoj beznadezno glupoj raspravi?

to su verovatno neki vasi navijaci odsanjali da je sad kucnuo cas za f4.

Edited by bradilko
Link to comment

Niko nije rekao da je za ocekivati da se zvezda bori za f4...ali meni nije nerealno da se pljune kes kako bi se borili za top 16 i da se tokom sezone spinuje ta organizacija f4 i konkurentna zvezda...ali evo izvinjavam se svima kojima je to ideja bez mozga i bilo kakve logike...ovi odlasci jesu povezani sa neisplacenim zaradama ali mozda je i veci motiv najbolji trenutak za zabadanje jakih inostranih ugovora za vecinu igraca

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Top 16 je izboren u aprilu

 

Koliko keša treba da se pljune pa da se Zvezda pomeri sa 16 mesta u el po budžetu?

I šta treba da se desi da sa tog mesta dođe na 8. po rezultatu. itd...

 

Na stranu ovo disciplinovanje od strane braće

Edited by levi
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...