Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno, jasno vam je da posle ovolikog džinksovanja, dečko postaje karl meloun od septembra

+1

 

Ovako je i Stime ispracen. Mitrovic je ekstra lik i posle onoliko povreda ne bi se ni D-Rose vratio. Kapiten! :Hail:

Link to comment

nemoj se sikiras

 

"Čović je spreman da ispuni sve finansijske zahteve Ivanovića, koji je trener sa jednom od najboljih reputacija u Evropi već deceniju i po", navodi ovaj list. 

Link to comment

meni se bas cinilo da je bajern dobra sredina za njega u ovom trenutku, tamo je salo, igra se u malo laganijem ritmu sto bi njemu odgovaralo s obzirom da je sklon povredama, bio bi lider ekipe... u oliju ce biti rezerva biliju, a pride mi cigani iz pireja idu na kurac

Link to comment

e jbg, kome je on sve trebao biti rezerva pa se posle ispostavi drugacije :)

i meni je nekako logicno da ode stepenicu vise, a to mi bajern nije (u svakom smislu) u odnosu na proslogodisnju zvezdu, olimpijakos vec jeste

 

a i te povrede, verujem da ce ih biti malo manje kad bude u drugoj sredini, odnosno imali smo nagovestaje da nije svako njegovo odsustvo posledica povreda

Link to comment

Znači fale nam 2 pleja, šuter, krilo, krilni centar 1 do 2 kom i možda centar. I trener.   :fantom:

 

easy:

filip-radanov

davidovac

apic, kaplanovic, seslija, kutlesic

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...