Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

juce cak nije bio los, delovao je zivo. zivlje nego npr radanov za ono vreme sto je bio u igri. bice to slatke muke™ da se probere tim za sledecu sezonu od toliko polutana nagomilanih u zvezdi i fmp-u. kada bi makar prvo doveli legit trenera, pa da se nadamo nekoj magiji koja ce od svega toga napraviti nesto.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

On je izgleda najživlji kad ga boli kurac, očigledno mu prija da igra tu neobaveznu košarku, bez pritiska rezultata, tipa FMP, možda da ode u Megu. 

Jbt, da mi je neko prije 2 godine pričao da ću da gledam finale FMP-CZ i da će na jednoj strani da bude FČ3 a na drugoj Simana, nisam očekivao u ovom obliku.

Link to comment
28 minutes ago, James Marshall said:

On je izgleda najživlji kad ga boli kurac, očigledno mu prija da igra tu neobaveznu košarku, bez pritiska rezultata, tipa FMP, možda da ode u Megu. 

Jbt, da mi je neko prije 2 godine pričao da ću da gledam finale FMP-CZ i da će na jednoj strani da bude FČ3 a na drugoj Simana, nisam očekivao u ovom obliku.

 

sta znam™, lako je pljuvati po smorisi kao o jos jednom precenjenom talentu, ali daj da vidimo da li tu ipak nesto moze da se izvuce, ipak je to samo 20 godina. meni je on juce dobro delovao, svakako treba probati i ovog leta, pa ako se ispostavi da nece ili ne moze, definitivno ga proslediti u megu ili saragosu™

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

sta znam™, lako je pljuvati po smorisi kao o jos jednom precenjenom talentu, ali daj da vidimo da li tu ipak nesto moze da se izvuce, ipak je to samo 20 godina. meni je on juce dobro delovao, svakako treba probati i ovog leta, pa ako se ispostavi da nece ili ne moze, definitivno ga proslediti u megu ili saragosu™

Ma meni je on sugrađanin, gledao sam ga kao klinca, čak mislim da sam i sudio neke njegove utakmice kad je bio baš baš klinjo, neki pionir/kadet, pa mi je još više krivo što je tako otišao u pogrešnu stranu, ali nije jedini iz te škole koji je bio ta vrsta talenta, par klinaca su otišli u ove slovenačke poznate klubove i sad ih nigdje nema, valjda kao klinci dominiraju na fizikalije a onda kad jednom dođu u ligu gdje su svi isti ili slični talenti, kad treba da isplivaju neke druge karakteristike, propadnu. 

Link to comment
45 minutes ago, samo_opusteno said:

Zli jezici bi rekli da ne volis porodicu Covic.

 

Zašto bi ih voleo? Po svemu sto znam i sto sam cuo Filip je dobar decko, nije on kriv sto ima takve roditelje. Ali da je kancer za ekiou kad mu se daju kljucevi iste ko u fmp-u to niko normalan ne moze da spori.

Edited by theanswer
Link to comment
kls fmp-a je najbolji pokazatelj koliko je filip čović kancer za ekipu i koliko je nebojša čović opasan za srpsku košarku
Finala svake godine sve kvalitetnija, rokadom Ennis - FČ3 uneli dodatnu stabilnost u igri. [emoji41]
Link to comment

Pročitah juče da je Sito Alonso pre potpisivanja ugovora sa Cedevitom prvo bio ponuđen nama, ali iako je bilo pregovora, on nije mogao na klupu Zvezde, jer po pravilniku KSS stranac koji dolazi da vodi neki domaći klub mora imati određeni broj trofeja u karijeri.

Kakvo je ovo pravilo? Nikada nisam čuo ni za sta slično.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...