Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Bolje od toga je sto bi rube izgubio dva nosioca iz najbitnije linije tima. Verujem da je Bonucci najbitniji igrac Juventusa, a sa ovakvim skill setom bi ladno mogao da izgura jos 5 sezona. Preozbiljan gubitak.

Link to comment

Čudno je ovo, nešto se dešava u juventusu. Odlazak Alvesa i Bonuccija.. Nesto mora da se desilo posle Cardiffa.

 

I 40 miliona.. Malo za jednog od najboljih štopera na svijetu. Vjerovatno bi engleski klubovi dali duplo više ali mislim da on želi da ostane u italiji zbog bolesnog sina.

 

Milan,po meni, svakako jedan od favorita za prva 4, ali mislim da oni i te kako ciljaju EL

Link to comment

Mislim da je prevaspitavao™ Dybalu i da je imao ozbiljan duel (verbalni) sa Allegrijem. Dal na poluvremenu, dal na kraju nemam pojma, al pisali su mediji o tome. U Italiji ostaje zbog porodice, tacnije, verovatno zbog deteta.

 

Jbt, ladno Napoli izbija na pol poziciju posle ovoga.

Link to comment

Bolje od toga je sto bi rube izgubio dva nosioca iz najbitnije linije tima. Verujem da je Bonucci najbitniji igrac Juventusa, a sa ovakvim skill setom bi ladno mogao da izgura jos 5 sezona. Preozbiljan gubitak.

Tacno, nesto kao gubitak Tijaga Silve za Milan. Plus Bufon i Bardzalji uskoro idu u tutkalo.

Link to comment

tesko da bi neko dao duplo vise za bonuccija, mozda nekih 10-20 miliona vise. ipak mu je vec 30

Milanu treba 1 takav vise nego bilo sta. Da nauci Romanjoli nesto od njega. Plus Bonucijeve duge lopte... Ja ne bih zeleo vise nista osim Belotija, moze i sledee sezone ako ne odmah ove, taj tim bi bio jak kao crna zemlja.

Link to comment

Milanu treba 1 takav vise nego bilo sta. Da nauci Romanjoli nesto od njega. Plus Bonucijeve duge lopte... Ja ne bih zeleo vise nista osim Belotija, moze i sledee sezone ako ne odmah ove, taj tim bi bio jak kao crna zemlja.

 

pricam samo iz perspektive kupaca sa ostrva. ovo za milan sve istina i nema sumnje da je odlicno pojacanje.

Link to comment

Ide Milan u prvih 4... Da li je Napoli sazreo za skudeto? Konacno stvarno zanimljiva sezona u najavi, videcemo. Sad posle ovoga nekako borba za titulu izbija u prvi plan u odnosu na borbu za prvih 4, mislili smo da je Juve siguran na vrhu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...