Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Sto nije? Ne znam sta ti ocekujes od bekova, al meni je bek sa onakvim fizikalijama, sasvim dobrom tehnikom i sposobnoscu da overlappuje u svakom napadu nesto sto se zove vrhunskim.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

U odnosu na onog mučenog van der vila je Maicon lično. E sada nije ono baš top, ali jeste da se vrti po dobrim ekipama.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Ah, da. I Spalletti moze da sisa kurac zbog ovih pateticnih pokusaja lesinarenja Rominih igraca. Mojega ce da dobije Nainggolana, da izvinite na izrazu. Pasmater.

Dobro, nije nainggolan toliko ružan izraz

Link to comment

:D

 

U odnosu na onog mučenog van der vila je Maicon lično. E sada nije ono baš top, ali jeste da se vrti po dobrim ekipama.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

Ma on je pao u nemilost u PSG iz nefudbalskih razloga, pritom su ovi zaboli podjednako dobrog igraca iz Belgije u medjuvremenu i sada mu ne ostaje nista drugo nego da ode. Spallettiju treba bas takav bek, nikada on nije imao previse uspeha sa defence first opcijama na toj poziciji, i mislim da bi bio odlican potez Intera.

Van der Wiel je simpa lik, ali je bas prosecan fudbaler.

Link to comment

Nego, Verona je sklopila Pazzini - Cassano - Cerci kombo napred, neka im neko javi da nije 2011-a.

Verovatno ce biti dovoljno za opstanak.

Sinoc su nesto njihovi navijaci hitlerovali.

Link to comment

Nego, Verona je sklopila Pazzini - Cassano - Cerci kombo napred, neka im neko javi da nije 2011-a.

Verovatno ce biti dovoljno za opstanak.

:wub:

 

U istoriji fudbala vjerovatno nije bilo tako lijenog trija. Biće jako zabavni ako se ne pobiju. Otprilike jedino što mi djeluje zanimljivo u vezi s narednom sezonom, imajući u vidu koliko će fiorentina biti depresivna

Link to comment

Krenulo se u prijateljske. Milan odradio svoj meč sa Luganom, 4:0. Debitirali Rodriguez, Kessie, Hakan, Musacchio i fuckin' Borini. Igrao i MDS. Dollaruma™ produžio do 2021.godine.

 

Roma dobila 8:0 neke jadnike.

Link to comment

Sto nije? Ne znam sta ti ocekujes od bekova, al meni je bek sa onakvim fizikalijama, sasvim dobrom tehnikom i sposobnoscu da overlappuje u svakom napadu nesto sto se zove vrhunskim.

Ono sto sam video od njega u LS je bilo bedno. Ne kazem, mozda i gresim...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...