Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Pretprošle sezone mi je Mario Rui doneo baš dosta poena u fantasyu :) Koliko sam ga pratio u Empoliu, prosečan do malo iznadprosečan levi bek.

Da li to znači da odlazi Ghoulam, nadam se da ne jer je Alžirac dosta bolji igrač, ili se dovodi kao back-up? Ako imamo u vidu da je Striniću nedavno ponuđen novi ugovor, a ne verujem da će se gomilati levi bekovi, kapiram da Ghoulam sigurno odlazi.

 

Mala digresija - gde ima Serie A fantasy? Posto mi onaj PL nije sam po sebi dovoljan :D

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Mala digresija - gde ima Serie A fantasy? Posto mi onaj PL nije sam po sebi dovoljan :D

 

Ja igram Communio

Meni interesantniji od PL, u okviru lige koju napraviš samo jedan učesnik može da ima jednog igrača, zatim ne možeš kad kupiš igrača kad god hoćeš nego kad se pojavi na tržištu, i naravno bodovanje je mnogo realnije, bez mađija x 3, super-subova i slično.

 

Link to comment

Fiorentina izgleda dovodi Eysserica iz Nice. Jeli on cemu? Gledao sam ih par puta prosle sezone, nisam ga bas nesto primjetio

Link to comment

Aurier je vrhunski bek, to bi bio retko dobar pogodak za Inter. Bolje kvalitetan ludak no osrednji najs gaj, posebno sto Interu ocajnicki treba nesto Maiconasto na oba beka.

 

Ja sam u :meh: fazonu oko Nastasica. 12 miliona za njega bi bio fer iznos, ali realno ne donosi nista posebno i ne znam koji ce nam djavo pet stopera u rotaciji. Sem ako ne ide i Manolas, al onda, kog je djavola odlazio Rudiger kad cemo unovciti i ludog Grka? Poprilican je nered dosadasnji prelazni rok, ako ne izvadi Monchi ozbiljnog keca iz rukava na RW obice nam se o glavu ova papazjanija. Al jos uvek verujem.

 

e: RW, ne LW :dry:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Ah, da. I Spalletti moze da sisa kurac zbog ovih pateticnih pokusaja lesinarenja Rominih igraca. Mojega ce da dobije Nainggolana, da izvinite na izrazu. Pasmater.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...