Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Da ali milan u ovom trenutku zadržava prvog golmana i u najgorem slučaju uduplava ono što bi dobio danas da su odlučili da ga prodaju. (20-25mil)

 

Tako da su kupili vreme za novog golmana iz akademije plus više love, tih 14 neće osetiti tamo 2018 kad neko grune 50

 

 

Edit: typo

Edited by Azdaja
Link to comment

Ja ipak mislim da je ovo dobar posao Milana.

 

Slazem se ja sa tim, i sve ovo sto je Azdaja napisao stoji, ali je meni kao navijacu sve ovo previse, granici se sa bezobrazlukom, nosi ga u tri lepe i njega i burazera i debelog Raiolu. Milion za godinu dana za coveka koji je nula talenta i koji nece videti teren cele sezone, i koji verovatno nikad u karijeri nije imao ni petinu toga. Suso i Bonaventura imaju milion po sezoni, sad s punim pravom mogu da traze 9.

Link to comment

Odoše Kalinić, Bernardeschi i Borja. Nek se paze Cagliari i Bologna, 14.mjesto je naše™.

 

Daleko najviše mi je zao sto ide Borja. Ne gleda mi se naredna sezona uopšte

Link to comment

Ne sto ide Borja, al ovo sto se desilo oko njega je totalno apsurdno. I cisto igracki gubitak je nista prema onome koliko je klub uspeo da unizi sebe prvo tretmanom jednog od najvecih careva u klubu poslednjih godina pa pretnjama posle leakovanog snimka. Idiotluk.

 

Djubrentus ce opoganiti jos jednog kul igraca, pizda im materina. Jel mora Bernandeschi da zavrsi bas tamo, covece :dry:

Link to comment

MdS je ispao sisa jer je dogovorio sve sa Juvetom i posto-poto zeli tamo da ode, tako da je ili prodaja sad za neke bedne pare ili za dz dogodine, s tim sto bih ga ja radije dao za dz dogodine nego sad za 6 fakin miliona :isuse:

 

Ovo mi nije sasvim jasno - 'without the player's interferences with AC Milan' - ko se tu pita oko ugovora?! Kao da debeli ima zadnju rec a ne igrac, sto je ono, wtf?! 
Negde sam procitao da se zatezu sad oko selling fee klauzule, da debeli hoce da izvede jos jednog Pogbu, a ovi u Milanu nece ni da cuju za tako nesto.

Link to comment

To bilo jos pre koji dan, jbt :D

 

Cini se da cemo prodati Ruia Napolitankama za 11 (Sarri ima hard on na njega jos iz Empolija) i zameniti ga Wendellom za 10. Predobro da bi bilo istina, nadam se da nisam zadzinksao.

Link to comment

Pretprošle sezone mi je Mario Rui doneo baš dosta poena u fantasyu :) Koliko sam ga pratio u Empoliu, prosečan do malo iznadprosečan levi bek.

Da li to znači da odlazi Ghoulam, nadam se da ne jer je Alžirac dosta bolji igrač, ili se dovodi kao back-up? Ako imamo u vidu da je Striniću nedavno ponuđen novi ugovor, a ne verujem da će se gomilati levi bekovi, kapiram da Ghoulam sigurno odlazi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...