Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Zapostavismo temu malo, a ima zanimljivih stvari.

 

Iaquinti najozbiljnije preti šest godina robije zbog muvanja sa mafijom.

 

Milan će popasti neku kaznu uefe zbog ffp, kakvu videćemo. Najgore što može je ban za euro takmičenja.

 

Balotellija sad dovode u vezu sa Napolijem.

 

Prandelli se vraća u ligu, vodiće Udinese. Što je super, predugo su budja najobičnija.

 

Sarri u Chelsea, ako je i bilo nekih dilema.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Pellegrini je bas razocarao. Mnogo sam ocekivao od njega posle onakvih igara na pozajmici, ali mozda je samo jedna losa sezona u pitanju.

Cristantea sam vec gledao redovno i mnogo mi je zao ako je vreme da ode (ali na to smo navikli :)). Kompletan igrac, takticki besprekoran, dosta koristan u defanzivi, odlican kod prekida, stalno se ubacuje napred, moze cak i igrati iza napadaca. Skok, sut, takticki zrela igra, sve .... nikako ne mogu da shvatim da mu Milan nikad nije dao sansu a dovodio igrace sa koca i konopca

Link to comment

Juventus nešto nije brz na igrače koji su problematični. Ako uzmu Icardija, to će značiti da su baš očajni da uzmu CL i da su skontali da umrli Higuain to nikad neće ostvariti.

Link to comment

Icardi nije problematičan na način na koji je recimo Cassano bio problematičan, malo se sociopatski ponaša, ali deluje kao da to ume da kanališe tako da tim ima koristi od toga. Nije da je Juventus do sada bio sastav bez vrhunskih igrača koji su loši ljudi, naprotiv.

 

Inače, nema ništa od ovoga, Inter ima tačno 0 razloga da menja novu lampu za staru, veže svoj platni spisak u čvor i olakša isti Juventusu. Kakve se cifre vrte trenutno 100 miliona za Icardija bi postigao i najgori pregovarač sveta, ako je baš nužda. A nije definitivno.

Link to comment

A dobro, to je bio Massimo, nije baš da je isto ko ovi Kinezi.

 

Nego, ako Li ne isplati solidnu kintu za koji dan Elliott preuzima klub. Spremite kokice, biće svačega.

Link to comment

Nije bas tako cisto, ako se ne varam Eliot ne moze da preuzme klub pre oktobra kada istice rok za otplatu. A valjda cak ni tada ne moze da preuzme klub nego ce klub ici na licitaciju i od prodaje ce namiriti svoju pozajmicu+kamatu, a svaku eventualnu liru preko ce dobiti Li.

 

Ovo sad sto se desava je, navodno, pobuna ostalih clanova i manjinskih deonicara kluba koji zahtevaju od Lija da pljune kintu ili proda klub. 

Koliko ce to uroditi plodom, ne znam. Sta misli i namerava Li, mislim da ni on sam to ne zna.

Link to comment

Orasi kako stojimo sa Alisonom?

Ako mora biti Salah scenario nek bar osure Live ovaj put. Sa druge ova sezona je bila sjajna, pa ni kinta ne bi smela da izostane (plus da se malo otvore i US govnari) tj. ta neka finansijksa neovisnost o prodaji najboljih pojedinaca tako brzo.

Link to comment

Pa ko zna, za razliku od prethodnih sezona ovog leta nemamo dedlajn pre koga moramo da prodamo nekog zbog balansiranja knjiga. Zato je i preventivno prodat Emerson zimus.

Monchi kaže da će lično on braniti sledeće sezone ako proda Alissona, sa druge strane mediji nagadjaju da je cena od koje ipak mogu da počnu pregovori 90m eura. Ko zna.

Ja lično mislim da niko neće platiti tolike novce za golmana, a trenutno nema ni ko.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...