Jump to content
bigic

Beogradski izbori 2018

Recommended Posts

Nikodije

a da, i falsifikovao je doktorat, zaposljavao masovno, i to je znamo ciji specijalitet. naprednjak u srcu i dusi, sto ce i dokazati posle gradskih ako mu se pruzi prilika.

Edited by Nikodije

bigic

+1 za opažanje pasivne agresije, a oni koji su sarađivali sa njim mi tvrde da je sociopata

ali teza da je gangula sns projekat mi ne pije vodu ni malo. oo sns nbg nije u stanju da sačuva dve nacrtane ovce, a kamoli da oganizuju gg koja će preuzeti nečije glasače. kod njih(oo sns) vlada zla krv još od radikalskog oo nbg, a to nisu uspeli da prevaziđu do danas, čak su je unapredili.

šapić je to samo iskoristio i na talasu permanentnog populizma postigao rezultat kakav je postigao

Niko ni ne kaže da je Šapić projekat OO Novi Beograd, već višeg nivoa ili čak vrha SNS.

hazard

Prilicno sam siguran da je sukob sa Vesicem fingiran (a i izbor Vesica, neomiljenog lika kod SNS-ovaca dovoljno govori o tome), a on treba da obezbedi Sapicu opozicioni legitimitet™.

Uopste ne mora da bude fingiran, moguce je da je Vesic vidjen™ za neku drugu funkciju, zajedno sa Malim, van gradske administracije. Pa nek se svadjaju, onda ce Vucic da ukloni nepopularnog Vesica i zameni ga popularnim Sapicem i eto sve super. A Vesic ce biti udomljen negde u pozadini, brinuce™ se o tokovima novca, kao Dinkic.

hazard

oo sns nbg nije u stanju da sačuva dve nacrtane ovce,

Upravo zato se neguje Gangula. Ne bi bilo prvi put da SNS raspusta svoj nesposobni lokalni odbor a onda celu organizaciju na tom lokalu predaje nekoj GG ili nekom kompletnom OO druge stranke koji je preleteo kod njih (je l' tako bese u Beloj Palanci, gde je on SDS razvaljivao tri puta za redom, pa je resenje™ bilo upravo njihov prelazak u SNS, kolektivno?).

Sludge Factory

Pojavila se prica po KG da SNS (cak Vucic licno, uz Dinkicevo posredovanje) pregovara sa Verkom da se prikloni SNS-u i bude gradonacelnik. Verko navodno trazi pismeni dogovor. Za sad nije demantovao, ali uzeti sa solju™. No, mene licno ne bi iznenadilo da je tacno niti bi me cudilo da se desi. 

Mozda je malo off topic, ali zalicilo mi na ovo sa Sapicem.

Edited by Sludge Factory

Filozof manijak

Kao Borg, sve asimiluje

Frank Pembleton

a sapke sns, veljo? bez komentara?

Opet ti ono kako kaže Hamlet Ad Hominem ili tako nešto...

I ja ti oprostim , a ti meni ovako vraćaš...

To za SNS guraju Radulovi reptilijanci.

Sad ne mogu da pričam žurim na bus za Temišvar. Glupo je da ne iskoristim kad imam karticu NBG kluba...

bigic

(je l' tako bese u Beloj Palanci, gde je on SDS razvaljivao tri puta za redom, pa je resenje™ bilo upravo njihov prelazak u SNS, kolektivno?).

Zapravo 2016. godine dva puta je bilo izbora. Prvi izbori su bili redovni, osporeni od strane SNS-a i SPS-a, a na njima je SDS pobedio sa 41%. Drugi izbori su održani posle preleta SDS u SNS i formiranja privremenog organa (jedan od razloga prelaska odbora SDS u SNS) i na njima je SNS pobedio sa 75%, a cenzus je prešao još samo SPS (čiji je odnos sa lokalnim SNS ex SDS sve samo ne dobar).

Edited by bigic

askeladden

Dok je ovakve opozicije,Vucic ni ne mora da krade.Dobro nije rekao kako je Nata Mesarovic bila najpostenija i najbolja,a sudstvo nezavisno za vreme DS.Plus Djilas the boss.

Блок_64

Sapic je 1/1 projekat SNS, preuzet od DS i pazljivo gajen™ u novobeogradskom odgajilistu™. On je tu da  izazove sumnju i apatiju kod opozicionih biraca, da nekako predje cenzus i ucestvuje u SNS vecini posle izbora. Prilicno sam siguran da je sukob sa Vesicem fingiran (a i izbor Vesica, neomiljenog lika kod SNS-ovaca dovoljno govori o tome), a on treba da obezbedi Sapicu opozicioni legitimitet™.

Sapic je omiljen u jutarnjim i gradskim  programima RTS, Hepija, Pinka i Studija B. Sve je jasno. Njegov izgled, vokabular, nacin politickog rezonovanja je klasican SNS fazon.

.Streptomicin za Sapica je naravno jedna opoziciona lista. U suprotnom, on moze da nanese ozbiljnu stetu.

Поли патка Шапића да се увлачи у дупе снс-у.Да је опозиција паметна као што није па да изађе са само једним кандидатом онда можемо да дискутујемо о томе за кога гласати с обзиром да ће се опет поделити што више могу снс ће добити изборе све и да се Маријан Ристичевић кандидује за градоначелника.

pbg12345

a dobro, uvek ostaju dveri kao opcija :fantom:

Malkmus

Ja bih prvo obratio pažnju na Jankovićev pokret. Osim što SNS dobro uništava sve čega se dohvati, dobar je i u bušenju malih stranaka.

Tako da - ne bi bilo loše pomoći mu nekako. Ne znam ni ja kako, osim što mi pada na pamet da na listu ne bi trebalo stavljati neke koji su polupoznati.

Lezilebovich

Kome pomoci, Vucicu u busenju ili SJu u pravljenju stranke ?

Krenula istrazivanja, faktor plus vidi SNS bez SPSa na 38% u BGD

Malkmus

Jankoviću pri pravljenju spiska. Mislio sam da je to očigledno.