Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

da pravis sad neki liverpul od 2000. na ovamo u startnih 11 bi sigurno imao 6-7 latinosa

 

Torresa priznaje zato što je plavokos, dakle lažni Španac. Ovi ostali su sve klasično crnomanjasti u stilu španskih bekova™...

moracemo morenu da javimo da se ofarba u plavo... ako bude ostajao  :lolol:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Moreno je ispao iz tima upravo kad se ofarbao, dakle Flopp se rukovodi nekom svojom logikom :(

 

Da li će dovesti ikakvog beka ovog leta živo me zanima...

Link to comment

Moreno je ispao iz tima upravo kad se ofarbao, dakle Flopp se rukovodi nekom svojom logikom :(

 

Da li će dovesti ikakvog beka ovog leta živo me zanima...

Neće...

 

Menjaće Hendersona i Milnera na levom, a na desnom će Clyne igrati dok ne umre...

Link to comment

Tako se i meni javlja, ali se nadam nekom pozitivizmu™ od vas...

 

@cop: Anelka je koliko se sećam dosta dobar bio tih pola sezone koliko je odigrao u LFC, mislim da nikom nije bilo jasno zašto ga kreten nije zadržao. cough Heskey levo krilo cough

Link to comment

Super je teza da su ovi Spanskopricajuci™ losi u Engleskoj: Reina, Mascherano, Xabi, Torres, Suarez, Aguero, Tevez, Zabaleta, Silva, Chicharito, Fabregas, Bellerin, Alexis, pa i Arteta do 2012...

 

Stos je u tome sto prvi razred spanskih fudbalera (+ Latinosi koji sanjaju o Barci i Realu dok prohodaju) ima jake i bogate superklubove koji ih mogu drzati daleko od sapa bogatasa iz Italije (juce) i Engleske (danas) dok to Francuzi nisu imali od Tapiejevog Marseillea do katarskog PSG-a. Otud Xavi, Iniesta, Iker, Ramos, Raul i slicni nikad nisu ni primirisali Engleskoj ili Italiji u svom primeu.

Edited by ArleKino
Link to comment

Tako se i meni javlja, ali se nadam nekom pozitivizmu™ od vas...

 

@cop: Anelka je koliko se sećam dosta dobar bio tih pola sezone koliko je odigrao u LFC, mislim da nikom nije bilo jasno zašto ga kreten nije zadržao. cough Heskey levo krilo cough

 

Znam, bio je solidan, iako se nije nadavao golova, trebalo je valjda da ga uzmemo za neke sasvim okejiš pare.

 

Što se tiče Arbeloe, ipak se pamti to što je stavio 1 Mesija u džep :fantom: (a i uzeo je Euro dok je bio kod nas)

Link to comment

Ja mu pamtim i to što je čitao DŽRRMartina još pre nego što je GOT serija krenula da se emituje -_- Hipsterčina španska.

Link to comment

Super je teza da su ovi Spanskopricajuci™ losi u Engleskoj: Reina, Mascherano, Xabi, Torres, Suarez, Aguero, Tevez, Zabaleta, Silva, Chicharito, Fabregas, Bellerin, Alexis, pa i Arteta do 2012...

 

Stos je u tome sto prvi razred spanskih fudbalera (+ Latinosi koji sanjaju o Barci i Realu dok prohodaju) ima jake i bogate superklubove koji ih mogu drzati daleko od sapa bogatasa iz Italije (juce) i Engleske (danas) dok to Francuzi nisu imali od Tapiejevog Marseillea do katarskog PSG-a. Otud Xavi, Iniesta, Iker, Ramos, Raul i slicni nikad nisu ni primirisali Engleskoj ili Italiji u svom primeu.

теза је Арле да је конобар купио пар будалаштина у Шпанији. 

Улије је страва. Превара гора од Роџерсаре.

Link to comment

теза је Арле да је конобар купио пар будалаштина у Шпанији.

Улије је страва. Превара гора од Роџерсаре.

GH je bar nesto osvojio sa Liverpoolom, valja mrijeti + mislim da je u EPL eri samo on zavrsio ispred Fergiejeve sekte.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...