Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Očekivao sam i ranije suze, ali biće da vam je trebalo malo više vremena dok ne ukopčate ko radi daleko najbolji posao ovog leta  ^_^

Link to comment

Očekivao sam i ranije suze, ali biće da vam je trebalo malo više vremena dok ne ukopčate ko radi daleko najbolji posao ovog leta  ^_^

raco, izneveriso si jednog brendaru rodzersa!

Link to comment

Генијални Пеп је тако купио и Нолита прошле сезоне...

španski treneri u engleskoj... ako su nešto i valjali pre dolaska, kad dođu prave tako debilne poteze da ne veruješ. misim, oni bi doveli i po 20 španaca da može (vidi pod debeli kelner). i to sve na silu, po svaku cenu, samo daj daj daj, samo da je iz španije. šupičku materinu.

Link to comment

španski treneri u engleskoj... ako su nešto i valjali pre dolaska, kad dođu prave tako debilne poteze da ne veruješ. misim, oni bi doveli i po 20 španaca da može (vidi pod debeli kelner). i to sve na silu, po svaku cenu, samo daj daj daj, samo da je iz španije. šupičku materinu.

 

Dok nisi pomenuo, potpuno sam izbacio iz glave koliko ih Benites u stvari doveo. U proseku je svaki peti igrač kojeg je doveo tokom svoje ere u Liverpulu, bio Španac. Boldovao sam samo one koji su bili dobri.

 

2004/05

£2m - Josemi

£1.5m - Antonio Nunez

£10.7m - Xabi Alonso

£6m - Luis Garcia

£6.3m - Fernando Morientes

 

2005/06

£240,000 - Antonio Barragan

£6m - Pepe Reina

Unkown - Miki Roque: 

 

2006/07

£2.5m - Alvaro Arbeloa

 

2007/08

 

£270,000 - Mikel San Jose Dominguez

£20.2m - Fernando Torres

 

2008/09

£8m - Albert Riera

 

 

5/12 i nije tako loš skor, pogotovo kada uzmeš u obzir da su trojica dovedeni kao klinci, plus je Mikel San Hoze postao solidan igrač. Mislio sam da je krajnji rezultat gori :D

 

 

 

Link to comment

Jesam li ja nesto istripovao ili je i Houllier smarao sa Francuzima (Le Tallec, Sinama-Pongolle, Cheyrou...jos neki je morao biti)? Arsene je tu, naravno, sampion. Garde, Anelka, Vieira, Petit, Grimandi, Diawara (mamu mu jebem), Henry, Pires, Wiltord, Warmuz, Clichy, Flamini, Gallas, Diaby, Sagna, Diarra, Nasri, Traore, Silvestre, Squillaci, Koscielny, Giroud, Debuchy, Reine-Adelaide... Bilo ih je garant jos kojih se ne sjecam.

Link to comment

Jesam li ja nesto istripovao ili je i Houllier smarao sa Francuzima (Le Tallec, Sinama-Pongolle, Cheyrou...jos neki je morao biti)? Arsene je tu, naravno, sampion. Garde, Anelka, Vieira, Petit, Grimandi, Diawara (mamu mu jebem), Henry, Pires, Wiltord, Warmuz, Clichy, Flamini, Gallas, Diaby, Sagna, Diarra, Nasri, Traore, Silvestre, Squillaci, Koscielny, Giroud, Debuchy, Reine-Adelaide... Bilo ih je garant jos kojih se ne sjecam.

 

Pa logično je to, lakše komuniciraš sa igračima čiji jezik i mentalitet najbolje poznaješ i tu nema ništa loše. I recimo Rafa je to solidno radio, dok je Ulije... pa recimo ovako, priličan je izazov boldovati bilo koje ime (osim Lorda Đibrila) :lol:

 

Jean Michel Ferri, Bernard Diomede, Pegguy Arphexad, Gregory Vignal, Nicolas Anelka, Bruno Cheyrou, Alou Diarra, Patrice Luzi, Anthony Le Tallec, Florent Sinama-Pongolle, Djibril Cisse.

 

edit: od ukupno 40 transfera koje je obavio u Liverpulu, 11 su bili ovi Francuzi :isuse:

Edited by copkillah
Link to comment

Dok nisi pomenuo, potpuno sam izbacio iz glave koliko ih Benites u stvari doveo. U proseku je svaki peti igrač kojeg je doveo tokom svoje ere u Liverpulu, bio Španac. Boldovao sam samo one koji su bili dobri.

 

2004/05

£2m - Josemi

£1.5m - Antonio Nunez

£10.7m - Xabi Alonso

£6m - Luis Garcia

£6.3m - Fernando Morientes

 

2005/06

£240,000 - Antonio Barragan

£6m - Pepe Reina

Unkown - Miki Roque: 

 

2006/07

£2.5m - Alvaro Arbeloa

 

2007/08

 

£270,000 - Mikel San Jose Dominguez

£20.2m - Fernando Torres

 

2008/09

£8m - Albert Riera

 

 

5/12 i nije tako loš skor, pogotovo kada uzmeš u obzir da su trojica dovedeni kao klinci, plus je Mikel San Hoze postao solidan igrač. Mislio sam da je krajnji rezultat gori :D

 

 

jebeš ga, meni je tu dobar bio samo fernando torres, dakle za ono što ja pojmim pod dovoljno dobro za 1 liverpool. a poređene sa francuzima baš i ne stoji, oni su se odavno pokazali daleko prilagodljivijma na ostrvski ili bilo koji drugi način igre. latinosi u engleskoj imaju po meni jako nizak procenat, svi oni, esp / arg / bra

Link to comment

jebeš ga, meni je tu dobar bio samo fernando torres, dakle za ono što ja pojmim pod dovoljno dobro za 1 liverpool. a poređene sa francuzima baš i ne stoji, oni su se odavno pokazali daleko prilagodljivijma na ostrvski ili bilo koji drugi način igre. latinosi u engleskoj imaju po meni jako nizak procenat, svi oni, esp / arg / bra

preterujes. ima tu nesto vise. kazi nam moco zasto mrzis spaniju. otvori dusu svoju

Link to comment

Ma priznao bi Moca da je valjao i Xabi ali je zaboravio da je u stvari Bask :P

Torresa priznaje zato što je plavokos, dakle lažni Španac. Ovi ostali su sve klasično crnomanjasti u stilu španskih bekova™...

Link to comment

jebeš ga, meni je tu dobar bio samo fernando torres, dakle za ono što ja pojmim pod dovoljno dobro za 1 liverpool. a poređene sa francuzima baš i ne stoji, oni su se odavno pokazali daleko prilagodljivijma na ostrvski ili bilo koji drugi način igre. latinosi u engleskoj imaju po meni jako nizak procenat, svi oni, esp / arg / bra

 

ali u direktnom poređenju Liverpulovih Španaca i Francuza, Francuzi su totalni fejl. Bukvalno je, npr, Arbeloa bio bolji nego svi Liverpulovi Francuzi zajedno :D

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...