Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Колико и Клоп. Ту су им шансе...

 

Wenger je jos jedno veliko ime u fr i na tu svoju reputaciju zeli da ga dovede.

 

Ovdje pise da Kylian zeli jednog dana da zaigra za Real (ili Barcelonu) ali prije nego sto predje kod njih sasvim je moguce da ode da se kali u Arsenal.

Klop nikad nije bio alternativa. Monaco/Real/Barcelona/Arsenal/PSG (moja zelja :) )

Link to comment

Klop nikad nije bio alternativa. Monaco/Real/Barcelona/Arsenal/PSG (moja zelja :) )

 

nije govoreno o alternativi vec o sansama da pomenuti mbappe zaigra za liverpul i arsenal. a ova dva engleska velikana imaju podjednake sanse da ga dovedu kao sto to recimo to rudar iz pljvalja a i jos neki klubovi koje si ti ovde pobrojao.

ne znam koji je tvoj izvor ali svakakve budalastine mozes da procitas danas na netu. mali ce zavrsiti u realu pre ili kasnije. 

Link to comment

nije govoreno o alternativi vec o sansama da pomenuti mbappe zaigra za liverpul i arsenal. a ova dva engleska velikana imaju podjednake sanse da ga dovedu kao sto to recimo to rudar iz pljvalja a i jos neki klubovi koje si ti ovde pobrojao.

ne znam koji je tvoj izvor ali svakakve budalastine mozes da procitas danas na netu. mali ce zavrsiti u realu pre ili kasnije. 

 

Mali ce zavrsiti u Realu/Barceloni jednog dana, to je sigurno.

 

Prije toga Wenger ima najvece sanse da ga pokupi u engleskoj. Zna se gdje fr igraci najcesce idu u englesku a i Wenger je tu.

Link to comment

Е Црвле, то је пример колико је Херцеговац тврдоглав...упро као бик  и не пушта.

Link to comment

Pa kog levog dovesti, svi bolji od Shawa su vec uhlebljeni™.

Pardon, Mendy nije. Drugi na koga United moze da potrosi neukusno mnogo para mi ne pada na pamet.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...